Wykonanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej z uzyskaniem pozwolenia na budowę wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w zakresie przebudowy kompleksu budynków położonych przy ul.Grobla w Poznaniu
Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00278174
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00278174/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2021-11-22 12:29
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-47b77667-0c2d-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7822554484
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00278174 z dnia 2021-11-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej z uzyskaniem pozwolenia na budowę
wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w zakresie przebudowy kompleksu budynków
położonych przy ul.Grobla w Poznaniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 302278724
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mostowa 6
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-855
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.7.) Numer telefonu: +48 618529625
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wsck.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wsck.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej z uzyskaniem pozwolenia na budowęwraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w zakresie przebudowy kompleksu budynków
położonych przy ul.Grobla w Poznaniu
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-47b77667-0c2d-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00278174
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00043237/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Wykonanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej z uzyskaniem pozwolenia na budowę wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w zakresie przebudowy kompleksu budynków położonych przy ul.Grobla w Poznaniu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00169427/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WSCK2.A.381.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
1) opracowanie dokumentacji projektowej dla potrzeb budowy lub przebudowy istniejącego kompleksu budynków Zamawiającego położonych przy ul. Grobla 26, 61-858 Poznań w całości w Technologii BIM (ang. Building Information Modeling) oraz uzyskanie ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę, przy uwzględnieniu położenia przedmiotowych budynków na terenie zespołu urbanistyczno-architektonicznego centrum miasta Poznania, wpisanego do rejestru zabytków pod nr A 231 decyzją z dnia 14 marca 1980 r.;
2) wykonanie kosztorysu inwestorskiego;
3) przeniesienie praw autorskich majątkowych do dokumentacji wykonanej w ramach przedmiotu zamówienia, a w tym dokumentacji projektowej i kosztorysu inwestorskiego;
4) pełnienie nadzoru autorskiego w czasie wykonywania zamierzenia budowlanego.
2. Przedmiot zamówienia należy wykonać w II etapach:
1) ETAP I – wykonanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej,
2) ETAP II – uzyskanie pozwolenia na budowę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111290-7 - Roboty przygotowawcze do świadczenia usług
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71325000-2 - Usługi projektowania fundamentów
71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne
71700000-5 - Usługi nadzoru i kontroli
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 672810,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 738000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 738000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TBiARCHITEKCI Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 222132818
7.3.3) Ulica: Podgarbary 10
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-827
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 738000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 142 dni
| 2021-11-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |