Dostawa chromotografów dla potrzeb jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu z podziałem na 2 części: Cz.1 - Chromatograf cieczowy Cz. 2 - Zestaw chromatograficzny

UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00273267
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-11-18 08:21
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8960005354
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Chromatografy

Wykonawcy

2 przyznane

SHIM-POL A.M. BORZYMOWSKI E. Borzymowska-Reszka, A. Reszka Spółka Jawna z siedzibą w Izabelinie; przy ul. Lubomirskiego 5, 05-080 IzabelinIzabelin, PL
239 999,53 PLN
SHIM-POL A.M. BORZYMOWSKI E. Borzymowska-Reszka, A. Reszka Spółka Jawna z siedzibą w Izabelinie; przy ul. Lubomirskiego 5, 05-080 IzabelinIzabelin, PL
239 999,53 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.