Pobór opłat na terenie Giełdy samochodowej w Gliwicach oraz na terenie miasta Gliwice
Miejski Zarząd Usług Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00274874
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-18 14:36
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6310112268
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi pobierania opłat
Wykonawcy
12 przyznanych
Jakub MielnikZabrze, PL
12 500 PLNFeliks WoszukGliwice, PL
12 500 PLNRobert KrupaZabrze, PL
12 500 PLNTomasz ZielkowskiRybnik, PL
12 500 PLNWaldemar RajnertBytom, PL
12 500 PLNTomasz PrzeździngBojszów, PL
15 000 PLNKazimierz TomaszewskiGliwice, PL
15 000 PLNJanusz NiedziałkowskiGliwice, PL
15 000 PLNDawid PiórkowskiKnurów, PL
15 000 PLNBogdan StokowskiGliwice, PL
15 000 PLNMarek JarosGliwice, PL
15 000 PLNSzymon LotkowskiGliwice, PL
15 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.