Opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie instalacji okablowania strukturalnego (z wyłączeniem pracowni komputerowych) w Jednostkach Podległych

Powiat Legionowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00275603
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00275603/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-19 09:47
Lokalizacja
Legionowo, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-519c8fbe-1acf-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5361597016
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie sieci komputerowejRoboty instalacyjne elektryczneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

3 przyznane

"SCREEN 7" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
82 410 PLN
"SCREEN 7" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 1
152 397 PLN
"SCREEN 7" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 2
75 153 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00275603 z dnia 2021-11-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie instalacji okablowania strukturalnego (z wyłączeniem pracowni komputerowych) w Jednostkach Podległych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Legionowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269858

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gen. Władysława Sikorskiego 11

1.5.2.) Miejscowość: Legionowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-119

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 22 764 0 598

1.5.8.) Numer faksu: 22 764 0 450

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiat-legionowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.powiat-legionowski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat-legionowski/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie instalacji okablowania strukturalnego (z wyłączeniem pracowni komputerowych) w Jednostkach Podległych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-519c8fbe-1acf-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00275603

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001697/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Wykonanie projektu oraz instalackja okablowania strukturalnego w jednosykach podległych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00188339/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPU.272.42.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 216260,16 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie opracowania dokumentacji projektowej okablowania strukturalnego i zasilania dedykowanego, a następnie wykonanie instalacji okablowania strukturalnego i zasilania dedykowanego w Domu Pomocy Społecznej, 05-120 Legionowo, ul. Jagiellońska 71. zgodnie z programem funkcjonalno-użytkowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwa etapy.
Etap I zamówienia
3. Przedmiotem zamówienia etapu I jest opracowanie dokumentacji projektowej okablowania strukturalnego i zasilania dedykowanego, która obejmuje: 1) inwentaryzację istniejącej sieci logicznej, 2) wykonanie projektu sieci logiczno-zasilającej, 3) wykonanie dokumentacji w wersji elektronicznej w formacie PDF oraz w wersji edytowanej np. w formacie dwg lub ath na płycie CD, w ilości 2 kpl., 4) sporządzenie kosztorysu, w którym Wykonawca dodatkowo ujmie ceny za wykonanie projektu oraz za wykonanie sieci logiczno-zasilającej oddzielnie dla każdej z Jednostek, zgodnie ze wzorem w załączniku T do SWZ, 5) sporządzenie harmonogramu prac.
4. Zamawiający udostępnia dokumenty i dane związane z wykonaniem prac projektowych stanowiące załącznik nr 2 do SWZ, będące w posiadaniu Zamawiającego, które mogą mieć wpływ na ułatwienie prac projektowych oraz na poprawienie ich jakości.
5. Na wniosek Wykonawcy, Zamawiający umożliwi przeprowadzenie wizji lokalnej w Jednostkach Podległych przed złożeniem oferty. Wykonawca za pośrednictwem platformy zakupowej przesyła wiadomość do Zamawiającego o umożliwienie dokonania wizji. Zamawiający nie uzależnia możliwości złożenia oferty od odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej. Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza może dokonać wizji na późniejszym etapie, przed zawarciem umowy.
6. Przed przystąpieniem przez Zamawiającego do obioru dokumentacji projektowej, Wykonawca ma obowiązek przedstawić koncepcję wykonanego projektu do akceptacji Zamawiającemu oraz przedstawicielowi Jednostki Podległej.
7. W przypadku wniesienia przez Zamawiającego uwag do koncepcji projektu, Wykonawca ma obowiązek nanieść te uwagi i przedstawić koncepcji ponownie.
8. Podstawą obioru prac będzie protokół odbioru dokumentacji projektowej, w którym Zamawiający nie wzniesie uwag.
9. Dokumentacja projektowa i kosztorysowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, powinna być wykonana zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 2 września 2004 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno - użytkowego (Dz. U. z 2013 r. poz. 1129), rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 18 maja 2004 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno - użytkowym (Dz. U. z 2004 r. Nr 130 poz. 1389) oraz innymi obowiązującymi przepisami.
10. Ze względu na zamiar publicznego ujawniania przez Zamawiającego dokumentacji projektowej, w tym na stronie internetowej Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany będzie dołączyć do wykonanej dokumentacji projektowej, oświadczenia osób, które będą uczestniczyć w wykonaniu zamówienia o wyrażeniu zgody na publiczne ujawnienie danych w tym danych osobowych zawartych w dokumentacji projektowej. Wykonana dokumentacja nie będzie naruszała praw osób trzecich, a w przypadku wystąpienia w tym względzie jakichkolwiek naruszeń, Wykonawca zobowiązany jest ponieść pełną odpowiedzialność odszkodowawczą z tego tytułu.
Etap II zamówienia
11. Przedmiotem zamówienia etapu II jest wykonanie instalacji okablowania strukturalnego (logicznego + zasilającego) wraz z zabezpieczeniem ochronnym przeciw-przepięciowymi zgodnie z dokumentacją projektową, o której mowa w etapie I oraz dostarczenie wyników pomiarów powykonawczych i testów okablowania (statycznych i dynamicznych), potwierdzonych protokołami (dla każdej części zamówienia oddzielnie).
12. Podstawą obioru prac, o których mowa powyżej będzie protokół odbioru robót budowlanych, w którym Zamawiający nie wzniesie uwag.
13. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot umowy zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy technicznej, obowiązującymi przepisami oraz normami.
14. Zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, w celu zapewnienia poprawnego wykonania przedmiotu umowy, Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę, na okres realizacji zamówienia, osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia – pracowników, którzy będą wykonywać czynności w zakresie robót budowlanych lub montażowych.
1) Realizacja ww. czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2020 r. poz. 1320);
2) Wymóg powyższy nie dotyczy samego Wykonawcy lub Podwykonawcy (w tym wspólników spółek osobowych), który osobiście realizować będzie wyżej wymienione czynności na zasadzie jednoosobowej działalności gospodarczej (samozatrudnienie);
3) Ustalenie wymiaru zatrudnienia Zamawiający zostawia w gestii Wykonawcy;
4) Sposób weryfikacji zatrudnienia ww. osób i uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnieniem ww. osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały zawarte w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik do SWZ.
15. Okres gwarancji wynosi 60 miesięcy, okres rękojmi wynosi 24 miesiące od daty bezusterkowego odbioru końcowego robót lub daty usunięcia wad stwierdzonych w czasie odbioru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72700000-7 - Usługi w zakresie sieci komputerowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 49593,50 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie opracowania dokumentacji projektowej okablowania strukturalnego i zasilania dedykowanego, a następnie wykonanie instalacji okablowania strukturalnego i zasilania dedykowanego w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii konopnickiej w Legionowie, 05-120 Legionowo, ul. Piłsudskiego 26 zgodnie z programem funkcjonalno-użytkowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwa etapy.
Etap I zamówienia
3. Przedmiotem zamówienia etapu I jest opracowanie dokumentacji projektowej okablowania strukturalnego i zasilania dedykowanego, która obejmuje: 1) inwentaryzację istniejącej sieci logicznej, 2) wykonanie projektu sieci logiczno-zasilającej, 3) wykonanie dokumentacji w wersji elektronicznej w formacie PDF oraz w wersji edytowanej np. w formacie dwg lub ath na płycie CD, w ilości 2 kpl., 4) sporządzenie kosztorysu, w którym Wykonawca dodatkowo ujmie ceny za wykonanie projektu oraz za wykonanie sieci logiczno-zasilającej oddzielnie dla każdej z Jednostek, zgodnie ze wzorem w załączniku T do SWZ, 5) sporządzenie harmonogramu prac.
4. Zamawiający udostępnia dokumenty i dane związane z wykonaniem prac projektowych stanowiące załącznik nr 2 do SWZ, będące w posiadaniu Zamawiającego, które mogą mieć wpływ na ułatwienie prac projektowych oraz na poprawienie ich jakości.
5. Na wniosek Wykonawcy, Zamawiający umożliwi przeprowadzenie wizji lokalnej w Jednostkach Podległych przed złożeniem oferty. Wykonawca za pośrednictwem platformy zakupowej przesyła wiadomość do Zamawiającego o umożliwienie dokonania wizji. Zamawiający nie uzależnia możliwości złożenia oferty od odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej. Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza może dokonać wizji na późniejszym etapie, przed zawarciem umowy.
6. Przed przystąpieniem przez Zamawiającego do obioru dokumentacji projektowej, Wykonawca ma obowiązek przedstawić koncepcję wykonanego projektu do akceptacji Zamawiającemu oraz przedstawicielowi Jednostki Podległej.
7. W przypadku wniesienia przez Zamawiającego uwag do koncepcji projektu, Wykonawca ma obowiązek nanieść te uwagi i przedstawić koncepcji ponownie.
8. Podstawą obioru prac będzie protokół odbioru dokumentacji projektowej, w którym Zamawiający nie wzniesie uwag.
9. Dokumentacja projektowa i kosztorysowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, powinna być wykonana zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 2 września 2004 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno - użytkowego (Dz. U. z 2013 r. poz. 1129), rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 18 maja 2004 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno - użytkowym (Dz. U. z 2004 r. Nr 130 poz. 1389) oraz innymi obowiązującymi przepisami.
10. Ze względu na zamiar publicznego ujawniania przez Zamawiającego dokumentacji projektowej, w tym na stronie internetowej Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany będzie dołączyć do wykonanej dokumentacji projektowej, oświadczenia osób, które będą uczestniczyć w wykonaniu zamówienia o wyrażeniu zgody na publiczne ujawnienie danych w tym danych osobowych zawartych w dokumentacji projektowej. Wykonana dokumentacja nie będzie naruszała praw osób trzecich, a w przypadku wystąpienia w tym względzie jakichkolwiek naruszeń, Wykonawca zobowiązany jest ponieść pełną odpowiedzialność odszkodowawczą z tego tytułu.
Etap II zamówienia
11. Przedmiotem zamówienia etapu II jest wykonanie instalacji okablowania strukturalnego (logicznego + zasilającego) wraz z zabezpieczeniem ochronnym przeciw-przepięciowymi zgodnie z dokumentacją projektową, o której mowa w etapie I oraz dostarczenie wyników pomiarów powykonawczych i testów okablowania (statycznych i dynamicznych), potwierdzonych protokołami (dla każdej części zamówienia oddzielnie).
12. Podstawą obioru prac, o których mowa powyżej będzie protokół odbioru robót budowlanych, w którym Zamawiający nie wzniesie uwag.
13. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot umowy zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy technicznej, obowiązującymi przepisami oraz normami.
14. Zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, w celu zapewnienia poprawnego wykonania przedmiotu umowy, Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę, na okres realizacji zamówienia, osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia – pracowników, którzy będą wykonywać czynności w zakresie robót budowlanych lub montażowych.
1) Realizacja ww. czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2020 r. poz. 1320);
2) Wymóg powyższy nie dotyczy samego Wykonawcy lub Podwykonawcy (w tym wspólników spółek osobowych), który osobiście realizować będzie wyżej wymienione czynności na zasadzie jednoosobowej działalności gospodarczej (samozatrudnienie);
3) Ustalenie wymiaru zatrudnienia Zamawiający zostawia w gestii Wykonawcy;
4) Sposób weryfikacji zatrudnienia ww. osób i uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnieniem ww. osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały zawarte w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik do SWZ.
15. Okres gwarancji wynosi 60 miesięcy, okres rękojmi wynosi 24 miesiące od daty bezusterkowego odbioru końcowego robót lub daty usunięcia wad stwierdzonych w czasie odbioru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72700000-7 - Usługi w zakresie sieci komputerowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 105691,06 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie opracowania dokumentacji projektowej okablowania strukturalnego i zasilania dedykowanego, a następnie wykonanie instalacji okablowania strukturalnego i zasilania dedykowanego w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie, 05-120 Legionowo, ul. Jagiellońska 69 zgodnie z programem funkcjonalno-użytkowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwa etapy.
Etap I zamówienia
3. Przedmiotem zamówienia etapu I jest opracowanie dokumentacji projektowej okablowania strukturalnego i zasilania dedykowanego, która obejmuje: 1) inwentaryzację istniejącej sieci logicznej, 2) wykonanie projektu sieci logiczno-zasilającej, 3) wykonanie dokumentacji w wersji elektronicznej w formacie PDF oraz w wersji edytowanej np. w formacie dwg lub ath na płycie CD, w ilości 2 kpl., 4) sporządzenie kosztorysu, w którym Wykonawca dodatkowo ujmie ceny za wykonanie projektu oraz za wykonanie sieci logiczno-zasilającej oddzielnie dla każdej z Jednostek, zgodnie ze wzorem w załączniku T do SWZ, 5) sporządzenie harmonogramu prac.
4. Zamawiający udostępnia dokumenty i dane związane z wykonaniem prac projektowych stanowiące załącznik nr 2 do SWZ, będące w posiadaniu Zamawiającego, które mogą mieć wpływ na ułatwienie prac projektowych oraz na poprawienie ich jakości.
5. Na wniosek Wykonawcy, Zamawiający umożliwi przeprowadzenie wizji lokalnej w Jednostkach Podległych przed złożeniem oferty. Wykonawca za pośrednictwem platformy zakupowej przesyła wiadomość do Zamawiającego o umożliwienie dokonania wizji. Zamawiający nie uzależnia możliwości złożenia oferty od odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej. Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza może dokonać wizji na późniejszym etapie, przed zawarciem umowy.
6. Przed przystąpieniem przez Zamawiającego do obioru dokumentacji projektowej, Wykonawca ma obowiązek przedstawić koncepcję wykonanego projektu do akceptacji Zamawiającemu oraz przedstawicielowi Jednostki Podległej.
7. W przypadku wniesienia przez Zamawiającego uwag do koncepcji projektu, Wykonawca ma obowiązek nanieść te uwagi i przedstawić koncepcji ponownie.
8. Podstawą obioru prac będzie protokół odbioru dokumentacji projektowej, w którym Zamawiający nie wzniesie uwag.
9. Dokumentacja projektowa i kosztorysowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, powinna być wykonana zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 2 września 2004 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno - użytkowego (Dz. U. z 2013 r. poz. 1129), rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 18 maja 2004 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno - użytkowym (Dz. U. z 2004 r. Nr 130 poz. 1389) oraz innymi obowiązującymi przepisami.
10. Ze względu na zamiar publicznego ujawniania przez Zamawiającego dokumentacji projektowej, w tym na stronie internetowej Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany będzie dołączyć do wykonanej dokumentacji projektowej, oświadczenia osób, które będą uczestniczyć w wykonaniu zamówienia o wyrażeniu zgody na publiczne ujawnienie danych w tym danych osobowych zawartych w dokumentacji projektowej. Wykonana dokumentacja nie będzie naruszała praw osób trzecich, a w przypadku wystąpienia w tym względzie jakichkolwiek naruszeń, Wykonawca zobowiązany jest ponieść pełną odpowiedzialność odszkodowawczą z tego tytułu.
Etap II zamówienia
11. Przedmiotem zamówienia etapu II jest wykonanie instalacji okablowania strukturalnego (logicznego + zasilającego) wraz z zabezpieczeniem ochronnym przeciw-przepięciowymi zgodnie z dokumentacją projektową, o której mowa w etapie I oraz dostarczenie wyników pomiarów powykonawczych i testów okablowania (statycznych i dynamicznych), potwierdzonych protokołami (dla każdej części zamówienia oddzielnie).
12. Podstawą obioru prac, o których mowa powyżej będzie protokół odbioru robót budowlanych, w którym Zamawiający nie wzniesie uwag.
13. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot umowy zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy technicznej, obowiązującymi przepisami oraz normami.
14. Zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, w celu zapewnienia poprawnego wykonania przedmiotu umowy, Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę, na okres realizacji zamówienia, osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia – pracowników, którzy będą wykonywać czynności w zakresie robót budowlanych lub montażowych.
1) Realizacja ww. czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2020 r. poz. 1320);
2) Wymóg powyższy nie dotyczy samego Wykonawcy lub Podwykonawcy (w tym wspólników spółek osobowych), który osobiście realizować będzie wyżej wymienione czynności na zasadzie jednoosobowej działalności gospodarczej (samozatrudnienie);
3) Ustalenie wymiaru zatrudnienia Zamawiający zostawia w gestii Wykonawcy;
4) Sposób weryfikacji zatrudnienia ww. osób i uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnieniem ww. osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały zawarte w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik do SWZ.
15. Okres gwarancji wynosi 60 miesięcy, okres rękojmi wynosi 24 miesiące od daty bezusterkowego odbioru końcowego robót lub daty usunięcia wad stwierdzonych w czasie odbioru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72700000-7 - Usługi w zakresie sieci komputerowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 60975,61 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 79590 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 151800,45 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 82410,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SCREEN 7 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252256351

7.3.3) Ulica: ul. Połczyńska 21a lok.10

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-377

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 82410,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 152397,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 320183,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 152397,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SCREEN 7 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252256351

7.3.3) Ulica: ul. Połczyńska 21a lok.10

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-377

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 152397,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 75153,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 146512,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 75153,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SCREEN 7 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252256351

7.3.3) Ulica: ul. Połczyńska 21a lok.10

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-377

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 75153,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-11-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane