Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Miejsce Piastowe w okresie zimowym 2021/2022 - odśnieżanie
Gmina Miejsce Piastowe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00273941
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-18 11:26
- Lokalizacja
- Miejsce Piastowe, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6842380130
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżania
Wykonawcy
8 przyznanych
JANUSZ BUKOWSKIGłowienka, PL
216 PLNMarek StarońGłowienka, PL
240 PLNHUBERT ZAJDELKrosno, PL
214,92 PLNMARPOL-TRANS Transport Spedycja Autonaprawa Marcin KubitKrosno, PL
255,15 PLNHUBERT ZAJDELKrosno, PL
214,92 PLNMARCIN KUBITKrosno, PL
255,15 PLNHUBERT ZAJDELKrosno, PL
237,6 PLNUsługi ciągnikiem rolniczym Zbigniew MercikGłowienka, PL
225 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.