Modernizacja dróg powiatowych w Gminie Mierzęcice (z podziałem na części)

Powiatowy Zarząd Dróg w Będzinie z/s w Rogoźniku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00273790
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00273790/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-18 10:51
Lokalizacja
Rogoźnik, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0ffcd17b-1a08-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
6252051129
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00273790 z dnia 2021-11-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg powiatowych w Gminie Mierzęcice
(z podziałem na części)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Będzinie z/s w Rogoźniku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276287370

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Węgroda, 59

1.5.2.) Miejscowość: Rogoźnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-582

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pzdbedzin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip-pzd.powiat.bedzin.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzd-bedzin.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dróg powiatowych w Gminie Mierzęcice
(z podziałem na części)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ffcd17b-1a08-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00273790

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007347/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.26 Modernizacja dróg powiatowych 4758 S (ul. Jana Pawła II w Boguchwałowicach), 4757 S (ul. Mostowa w Toporowicach) oraz 4761 S (ul. Dąbrowska w Toporowicach) w Gminie Mierzęcice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00186876/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.15.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I: Modernizacja drogi powiatowej 4758 S - ul. Jana Pawła II w Boguchwałowicach
Przewidywany zakres zakłada modernizację przedmiotowej drogi na całej długości ~ 1 184 m.
Zakres robót:
- wykonanie nowej konstrukcji jezdni z nawierzchnią bitumiczną – pow. ~ 6 560 m2
- remont nawierzchni zjazdów z kostki betonowej gr. 8 cm – pow. ~ 760 m2
- zabudowę krawężnika betonowego na ławie betonowej – dł. ~ 1 409 m
- zabudowę obrzeża betonowego na ławie betonowej – dł. ~ 149 m
- niwelację i wzmocnienie poboczy frezem na pow. ~ 55 m2;
- przebudowę istniejących studzienek ściekowych – zmiana lokalizacji szt. 10
- oznakowanie pionowe - montaż znaków pionowych - szt. 16;
- oznakowanie poziome - malowanie grubowarstwowe chemoutwardzalne na pow. ~ 34 m2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.5.) Wartość części: 2918487,63 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II: Modernizacja drogi powiatowej 4757 S - ul. Mostowa w Toporowicach
Przewidywany zakres zakłada modernizację przedmiotowej drogi na odc. od ul. Czerwonego Zagłębia do końca zabudowy w sołectwie Toporowice, dł. ~ 1 064m.
Zakres robót:
- wykonanie nowej konstrukcji jezdni z nawierzchnią bitumiczną – pow. ~ 5 903 m2
- remont nawierzchni zjazdów z kostki betonowej gr. 8 cm – pow. ~ 1 076 m2
- zabudowę krawężnika betonowego na ławie betonowej – dł. ~ 1 340 m
- zabudowę obrzeża betonowego na ławie betonowej – dł. ~ 36 m
- niwelację i wzmocnienie poboczy frezem na pow. ~ 1474 m2
- reprofilację rowów otwartych pow. ~ 221 m2
- oczyszczenie i odmulenie istniejących przepustów – dł. ~ 96m
- oznakowanie pionowe - montaż znaków pionowych - szt. 5
- oznakowanie poziome - malowanie grubowarstwowe chemoutwardzalne na pow. ~ 19 m2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.5.) Wartość części: 2712622,65 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III: Modernizacja drogi powiatowej 4761S - ul. Dąbrowska w Toporowicach
Przewidywany zakres zakłada modernizację przedmiotowej drogi na odc. od ul. Czerwonego Zagłębia do końca zabudowy w sołectwie Toporowice, dł. ~ 2 025 m.
Zakres robót:
- wykonanie nowej konstrukcji jezdni z nawierzchnią bitumiczną – pow. ~ 11 280 m2
- remont nawierzchni zjazdów z kostki betonowej gr. 8 cm – pow. ~ 2 581 m2
- zabudowę krawężnika betonowego na ławie betonowej – dł. ~ 2 295 m
- zabudowę obrzeża betonowego na ławie betonowej – dł. ~ 90 m
- niwelację i wzmocnienie poboczy frezem na pow. ~ 2691 m2
- reprofilację rowów otwartych pow. ~ 1550 m2
- oczyszczenie i odmulenie istniejących przepustów – dł. ~ 346m
- oznakowanie pionowe - montaż znaków pionowych - szt. 24
- oznakowanie poziome - malowanie grubowarstwowe chemoutwardzalne na pow. ~ 12 m2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.5.) Wartość części: 5328975,52 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

2021-11-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane