Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach inwestycji Przebudowa Nabrzeża postojowego wraz z wyciągiem łodziowym w Morskim Porcie Lubin.

URZĄD MORSKI W SZCZECINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00273864
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00273864/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-18 11:12
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dde09c43-ff3b-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8520409053
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Geotechniczne usługi inżynieryjneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie nabrzeżyInstalowanie oświetlenia portowegoWodne roboty budowlaneUsługi budowlaneDodatkowe usługi budowlaneUsługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenuUsługi planowania przestrzennegoDoradcze usługi budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

'AARSLEFF' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
4 164 780 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00273864 z dnia 2021-11-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach inwestycji Przebudowa Nabrzeża postojowego wraz z wyciągiem łodziowym w Morskim Porcie Lubin.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD MORSKI W SZCZECINIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145017

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Stefana Batorego 4

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-207

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: 91 44 03 423

1.5.8.) Numer faksu: 91 44 03 441

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ums.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ums.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ums.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


bezpieczeństwo żeglugi i ochrona środowiska morskiego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach inwestycji Przebudowa Nabrzeża postojowego wraz z wyciągiem łodziowym w Morskim Porcie Lubin.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dde09c43-ff3b-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00273864

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00016647/23/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.30 Zaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlanych w ramach inwestycji „Przebudowa Nabrzeża postojowego wraz z wyciągiem Łodziowym w Morskim Porcie Lubin.”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt „Poprawa infrastruktury w małych portach Mrzeżyno, Niechorze, Lubin, Trzebież, procentowa wielkość wydatków kwalifikowalnych pochodzących z budżetu UE -75%”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PO-II.2610.44.21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4806969 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

zaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlanych w ramach Inwestycji pn. „Przebudowa Nabrzeża Postojowego wraz z wyciągiem łodziowym w Morskim Porcie Lubin”
3. Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Etap I i Etap II:
a) sporządzenie mapy do celów projektowych,
b) aktualizację planu batymetrycznego,
c) przeszukanie ferromagnetyczne obszaru lądowego i wodnego,
d) sporządzenie dokumentacji geologiczno – inżynierskiej,
e) sporządzenie dokumentacji projektowej,
f) uzyskanie kompletu decyzji administracyjnych, w szczególności: decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, decyzji o lokalizacji inwestycji celu publicznego, pozwolenia wodnoprawnego, pozwolenia na wznoszenie i wykorzystywanie sztucznych wysp, konstrukcji i urządzeń na obszarach morskich RP, decyzji pozwolenia na czasowe zajęcie wód morskich (o ile dotyczy), decyzji pozwolenia na budowę,
2) Etap III:
a) wykonanie robót przygotowawczych, rozbiórkowych, kafarowych, ziemnych, żelbetowych, malarskich i antykorozyjnych, montażowych,
b) sporządzenie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej,
c) uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie (o ile wymagane) lub złożenie zawiadomienia o zakończeniu budowy bez sprzeciwu organu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71332000-4 - Geotechniczne usługi inżynieryjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45241500-3 - Roboty budowlane w zakresie nabrzeży

45241600-4 - Instalowanie oświetlenia portowego

45244000-9 - Wodne roboty budowlane

71315000-9 - Usługi budowlane

71326000-9 - Dodatkowe usługi budowlane

71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

71530000-2 - Doradcze usługi budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4164780 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6087270 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4164780 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AARSLEFF Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9511312627

7.3.3) Ulica: Aleja Wyścigowa 6

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-681

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

w zakresie robót: projektowych, przygotowawczych,
rozbiórkowych, ziemnych, żelbetowych, montażowych,
instalacyjnych, zagospodarowania terenu,

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4164780 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 17 miesiące

2021-11-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane