Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Jastkowice na dz. nr ewid. 3922, 3925
GMINA PYSZNICA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00273848
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00273848/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-18 11:07
- Lokalizacja
- Pysznica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b7ec0ebf-24f9-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8652397341
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00273848 z dnia 2021-11-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Jastkowice na dz. nr ewid. 3922, 3925
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PYSZNICA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409117
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wolności 322
1.5.2.) Miejscowość: Pysznica
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-403
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 15 841 00 04
1.5.8.) Numer faksu: 15 841 00 17
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@pysznica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pysznica.bip.gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pysznica.bip.gmina.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Jastkowice na dz. nr ewid. 3922, 39252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b7ec0ebf-24f9-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00273848
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003774/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Jastkowice na dz. nr ewid. 3922, 3925.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00201580/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.III.271.13.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Inwestycja polega na budowie i modernizacji drogi dojazdowej do gruntów rolnych w następującym zakresie: Wykonanie warstwy odsączającej, Wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego łamanego, Wykonanie nawierzchni z kruszywa naturalnego łamanego, Wykonanie poboczy drogi.
Celem inwestycji jest: Poprawa komfortu mieszkańców, Poprawa warunków dla pieszych, Poprawa komunikacji na istniejącym terenie
Podstawowe parametry drogi: Kategoria obciążenia ruchem: KR 1-2. Szerokość drogi gminnej wewnętrznej: 3,5 m. Szerokość poboczy: 0,5 m. Długość odcinka : 668 m, od km 0+250 do km 0+918.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym zakres prac niezbędnych do wykonania zamówienia z wyszczególnieniem pozycji tworzących zamówienie oraz wymagania Zamawiającego dotyczące parametrów technicznych określają: Dokumentacja projektowa, Szczegółowa Specyfikacja Techniczna oraz Przedmiary robót załączone do niniejszej SWZ – załączniki nr 8 i 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
45233225-2 - Roboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: Art. 255 pkt. 1) ustawy Pzp: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.Uzasadnienie faktyczne: W przedmiotowym postepowaniu nie wpłynęła żadna oferta.
| 2021-11-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |