Dowóz i odwóz dzieci do placówek oświatowych z terenu Gminy Mniszków w ciągu 8 miesięcy od dnia 01.11.2021 tj. w terminie 01.11.2021 -30.06.2022 r.
Gmina Mniszków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00274201
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-18 12:24
- Lokalizacja
- Mniszków, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7681719189
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie publicznego transportu drogowegoBilety przewozowe
Wykonawcy
2 przyznane
ANDRZEJ GWIAZDAPrucheńsko Duże, PL
36 108 PLNBOGDAN KOWALEWSKIBłogie Rządowe 7, PL
46 055,04 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.