” Modernizacja LCDK na potrzeby prowadzenia zajęć integracyjnych/aktywizacyjnych”
Gmina Lubraniec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00274029
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00274029/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-18 11:46
- Lokalizacja
- Lubraniec, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fd3c5aaf-21de-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8882893078
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00274029 z dnia 2021-11-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
” Modernizacja LCDK na potrzeby prowadzenia zajęć integracyjnych/aktywizacyjnych”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lubraniec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866896
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Brzeska 49
1.5.2.) Miejscowość: Lubraniec
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-890
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 54/2862498
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@lubraniec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.lubraniec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
” Modernizacja LCDK na potrzeby prowadzenia zajęć integracyjnych/aktywizacyjnych”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fd3c5aaf-21de-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00274029
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004204/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Modernizacja LCDK na potrzeby prowadzenia zajęć integracyjnych/aktywizacyjnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00198013/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 151411,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja LCDK na potrzeby prowadzenia zajęć integracyjnych/aktywizacyjnych
1. Pomieszczebue kuchenne
- demontaż stelażu i płyt - kasetonów ze ścian
- demontaż parkietu z podłogi
- wymiana instalacji wod – kan, c.o. oraz elektrycznej, wymiana grzejnika
- odnowienie drewnianych drzwi prowadzących do pomieszczenia
- ułożenie plytek gresowych na podłodze
- ułożenie płytek ceramicznych na scianach na podłożu z płyt kartonowo – gipsowych na stelażu metalowym
- wykonanie gładzi gipsowej i dwukrotne malowanie sufitu
- wymiana oświetlenia na energooszczędne LED wraz z wymianą wiatraka sufitowego
2. Pomieszczenie gospodarcze
- demontaż boilera
- demontaż podłogi
- demontaż instalacji wod. – kan.
- wymiana instalacji elektrycznej
- wykonanie gładzi gipsowej i dwukrotne malowanie sufitu i ścian
- ułożenie plytek gresowych na podłodze
- odnowienie drewnianych drzwi prowadzących do pomieszczenia
3. Łazienka dla niepełnosprawnych – nowe pomieszczenie ze składzika
- montaż drzwi wg normy
- montaż wc i umywalka wg normy
- montaż poręczy
- ułożenie plytek gresowych na podłodze
- ułożenie płytek ceramicznych na ścianach
- wykonanie gładzi gipsowej i dwukrotne malowanie sufitu
- montaż instalacji c.o. wod kan i elektrycznej
- budowa ścianki działowej
4. Pomieszczenie gospodarcze – nowe pomieszczenie ze składzika
- demontaż drzwi i montaż nowych
- ułożenie plytek gresowych na podłodze
- ułożenie płytek ceramicznych na ścianach
- wykonanie gładzi gipsowej i dwukrotne malowanie sufitu i ścian
- montaż instalacji elektrycznej
5. Klatka schodowa
- wymiana poręczy
- ułożenie plytek gresowych na podłodze
- na ścianach ułożenie tynku mozaikowego do wys. 1,5m
- wykonanie gładzi gipsowej i dwukrotne malowanie sufitu i ścian
- montaż instalacji elektrycznej wraz z oświetleniem awaryjnym
6. Pomieszczenie gospodarcze
- wymiana instalacji elektrycznej
- wykonanie gładzi gipsowej i dwukrotne malowanie sufitu i ścian
- ułożenie plytek gresowych na podłodze
- montaż drzwi wraz z ościeżnicą
7. Łazienka
- ułożenie plytek gresowych na podłodze
- ułożenie płytek ceramicznych na ścianach
- wykonanie gładzi gipsowej i dwukrotne malowanie sufitu
- montaż instalacji c.o. wod kan i elektrycznej
- montaż drzwi wraz z ościeżnicą
- montaż umywalki wg normy
8. WC damskie
- ułożenie plytek gresowych na podłodze
- ułożenie płytek ceramicznych na ścianach
- wykonanie gładzi gipsowej i dwukrotne malowanie sufitu
- montaż instalacji c.o. wod kan i elektrycznej
- montaż drzwi wraz z ościeżnicą
- montaż wc wg normy
9. WC męskie
- ułożenie plytek gresowych na podłodze
- ułożenie płytek ceramicznych na ścianach
- wykonanie gładzi gipsowej i dwukrotne malowanie sufitu
- montaż instalacji c.o. wod kan i elektrycznej
- montaż drzwi wraz z ościeżnicą
- montaż wc i pisuaru wg normy
10. Korytarz
- wymiana drzwi
- ułożenie plytek gresowych na podłodze i schodach
- ułożenie tynku mozaikowego do wys. 1,5m
- wykonanie gładzi gipsowej i dwukrotne malowanie sufitu
- montaż instalacji elektrycznej wraz z oświetleniem awaryjnym
11. Łazienka
- ułożenie plytek gresowych na podłodze
- ułożenie płytek ceramicznych na ścianach
- wykonanie gładzi gipsowej i dwukrotne malowanie sufitu
- montaż instalacji c.o. wod kan i elektrycznej
- montaż drzwi wraz z ościeżnicą
- montaż umywalki wg normy
12. Korytarz
- wymiana drzwi
- ułożenie plytek gresowych na podłodze
- ułożenie tynku mozaikowego do wys. 1,5m
- wykonanie gładzi gipsowej i dwukrotne malowanie sufitu
- montaż instalacji elektrycznej wraz z oświetleniem awaryjnym
13. Łazienka
- demontaż boilera
- ułożenie plytek gresowych na podłodze
- ułożenie płytek ceramicznych na ścianach
- montaż instalacji c.o. wod kan i elektrycznej
- montaż drzwi wraz z ościeżnicą
- montaż umywalki i wc wg normy
14. Kotłownia
- wykonanie gładzi gipsowej i dwukrotne malowanie sufitu i ścian
- ułożenie plytek gresowych na podłodze
- demontaż starego bojlera
- wstawienie nowego bojlera z funkcją elektryczną i c.o.
- poprowadzenie przewodu fi minimum 2 cale jako rury do szafki przeciwpożarowej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45431000-7 - Kładzenie płytek
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 218629,34 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 295000,00 PLN
| 2021-11-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |