„Budowa drogi gminnej wraz z infrastrukturą tworzącej ulicę klasy dojazdowej” na działkach nr 555/5; 547; 286/13; 288/3; 289/32; 285/1; 238/2; 59/3; 52/1; 59/4; 53 obręb Pełcznica 1, Świebodzice.
GMINA ŚWIEBODZICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00274357
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00274357/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-18 12:51
- Lokalizacja
- Świebodzice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d9bb7664-280d-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8842365249
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00274357 z dnia 2021-11-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa drogi gminnej wraz z infrastrukturą tworzącej ulicę klasy dojazdowej”
na działkach nr 555/5; 547; 286/13; 288/3; 289/32; 285/1; 238/2; 59/3; 52/1; 59/4; 53 obręb Pełcznica 1, Świebodzice.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŚWIEBODZICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718337
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Świebodzice
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-160
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lukasz.kurpisz@swiebodzice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swiebodzice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/swiebodzice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa drogi gminnej wraz z infrastrukturą tworzącej ulicę klasy dojazdowej”na działkach nr 555/5; 547; 286/13; 288/3; 289/32; 285/1; 238/2; 59/3; 52/1; 59/4; 53 obręb Pełcznica 1, Świebodzice.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9bb7664-280d-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00274357
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00017371/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa drogi gminnej wraz z infrastrukturą tworzącej ulicę klasy dojazdowej na działkach nr 555/5; 547; 286/13; 288/3; 289/32; 285/1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00225771/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RS.271.8.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1270731,32 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi gminnej wraz z infrastrukturą tworzącą ulicę klasy dojazdowej, której zakres obejmuje:
1) budowę drogi i chodnika:
a) roboty przygotowawcze – zdjęcie warstwy humusu, usunięcie istniejących elementów dróg,
b) roboty ziemne – wykopy, korytowanie, profilowanie, zagęszczenie, nasypy,
c) roboty instalacyjno - montażowe dla linii kablowej oświetlenia ulicznego,
d) wykonanie podbudowy wraz ze stabilizacją,
e) wykonanie warstw nawierzchni asfaltowej,
f) budowę odcinków sieci kanalizacji deszczowej,
g) budowę przepustu betonowego DN 800,
h) montaż oznakowania pionowego;
2) organizację ruchu zastępczego;
3) organizację terenu budowy;
4) zarejestrowanie dziennika budowy, w imieniu Zamawiającego oraz zgłoszenie rozpoczęcia robót we właściwym nadzorze budowlanym;
5) opracowanie planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia BIOZ;
6) wywiezienie z terenu budowy materiałów nieużytecznych na składowisko odpadów;
7) pełnej obsługi geodezyjnej w tym wytyczenia obiektów w terenie oraz inwentaryzacji powykonawczej z pomiarem ilościowym wykonanego zakresu rzeczowego;
8) dostawy materiałów, sprzętu i narzędzi niezbędnych do wykonania robót budowlanych;
9) wykonania badań, sprawdzeń i pomiarów sieci;
10) wykonania inspekcji powykonawczej TVC kanalizacji deszczowej;
11) wykonania dokumentacji powykonawczej (w dwóch egzemplarzach dla Zamawiającego) zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa;
12) wykonania operatu kolaudacyjnego, w dwóch egzemplarzach dla Zamawiającego, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa,
13) uzyskanie wszelkich wymaganych uzgodnień i opinii;
14) w imieniu Zamawiającego podpisać umowę na dostawę energii elektrycznej
do oświetlenia drogowego oraz dopełnić wszystkich formalności uruchomienia oświetlenia drogowego na przedmiotowej inwestycji;
15) uzyskanie w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Świdnicy, w imieniu inwestora, pozwolenia na użytkowanie.
Wszelkie prace należy przeprowadzić zgodnie z wiedzą, sztuką budowlaną, obowiązującymi normami i przepisami prawa, Specyfikacją Warunków Zamówienia oraz na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez Kormet – Projekt mgr inż. Sebastian Kościelniak, ul. Ciernie 54-55, 58-160 Świebodzice (pozwolenie na budowę – decyzja
nr 1341/2021).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1190096,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1397035,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1190096,12 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "STAŃCZYK" Sp. j.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8841008760
7.3.3) Ulica: Jeleniogórska 52
7.3.4) Miejscowość: Świebodzice
7.3.5) Kod pocztowy: 58-160
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1190096,12 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-11-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |