Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych w ciągu dróg powiatowych na terenie powiatu opolskiego
Powiat Opolski -Zarząd Dróg Powiatowych w Opolu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00274617
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00274617/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-18 13:43
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4058de2e-3185-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 7542565239
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00274617 z dnia 2021-11-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych w ciągu dróg powiatowych na terenie powiatu opolskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W OPOLU
1.3.) Oddział zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Opolu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531421584
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Książąt Opolskich 27
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-005
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zdp.opole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdp.opole.pl/291/strona-glowna.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.zdp.opole.pl/9/138/zamowienia-publiczne.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych w ciągu dróg powiatowych na terenie powiatu opolskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4058de2e-3185-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00274617
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001922/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych w ciągu dróg powiatowych na terenie powiatu opolskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00239366/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SD.261.16.2021.EW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotowe przedsięwzięcie obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej na rozbudowę istn. przejścia dla pieszych poprzez budowę oświetlenia dedykowanegoi budowę odcinka chodnika w obrębie Szkoły Podstawowej w miejscowości Karłowice wraz ze wszystkimi wymaganymi prawem uzgodnieniami jak i również wszelkie prace budowlane.
Zadanie obejmuje:
- budowę jednostronnego chodnika z kostki betonowej, szerokość min. 2,0 m.
- budowę obustronnego oświetlenia ulicznego dedykowanego dla przejścia dla pieszych
wraz z podłączeniem do sieci elektrycznej na warunkach jej zarządcy,
- odnowienia oznakowania poziomego i pionowego.
Inwestor przekaże Wykonawcy mapę do celów projektowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 20324,62 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotowe przedsięwzięcie obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej na wykonanie robót budowlanych rozbudowy przejścia dla pieszych wraz z oświetleniemw m. Łubniany wraz ze wszystkimi wymaganymi prawem uzgodnieniami jak i również wszelkie prace budowlane.
W ramach zadania należy zaprojektować i wykonać:
- obustronne oświetlenie uliczne dedykowane dla przejścia dla pieszych wraz
z podłączeniem do sieci elektrycznej na warunkach jej zarządcy,
- odnowienie oznakowania poziomego i pionowego,
W rejonie przejścia dla pieszych należy zachować istniejące pasy integracyjne.
Inwestor przekaże Wykonawcy mapę do celów projektowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 14685,57 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotowe przedsięwzięcie obejmuje budowę przejścia dla pieszych wrazz oświetleniem i budową chodnika w obrębie Przedszkola w m. Murów (ul. Lipowa)
– DP 1352 O.
Zadanie obejmuje roboty elektryczne i brukarskie.
Zakres:
- budowa oświetlenia przejścia dla pieszych,
- budowa jednostronnego chodnika z kostki betonowej,
- wykonanie oznakowania poziomego i pionowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 33399,02 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotowe przedsięwzięcie obejmuje budowę wyniesionego przejścia dla pieszych wraz z oświetleniem w obrębie szkoły w m. Murów.Zadanie obejmuje roboty elektryczne i brukarskie.
Zakres:
- budowa oświetlenia przejścia dla pieszych,
- budowa wyniesionego przejścia dla pieszych z kostki betonowej,
- budowa nowego chodnika oraz przebudowa istniejącego chodnika z kostki betonowej,
- wykonanie oznakowania poziomego i pionowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 55503,90 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotowe przedsięwzięcie obejmuje budowę przejścia dla pieszych wrazz oświetleniem w obrębie skrzyżowania DP 1330 O z DP 1344 O.
Zadanie obejmuje roboty elektryczne.
Zakres:
- budowa oświetlenia przejścia dla pieszych,
- wykonanie oznakowania poziomego i pionowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 24584,59 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotowe przedsięwzięcie obejmuje budowę wyniesionego przejścia dla pieszych wraz z oświetleniem w obrębie szkoły w m. Raszowa.Zadanie obejmuje roboty elektryczne i brukarskie.
Zakres:
- budowa oświetlenia przejścia dla pieszych,
- budowa wyniesionego przejścia dla pieszych z kostki betonowej,
- przebudowa istniejącego chodnika z kostki betonowej,
- wykonanie odwodnienia,
- wykonanie oznakowania poziomego i pionowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 53629,58 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotowe przedsięwzięcie obejmuje budowę przejścia dla pieszych wrazz oświetleniem w obrębie dojścia do Domu Dziecka w Turawie.
Zadanie obejmuje roboty elektryczne i brukarskie.
Zakres:
- budowa oświetlenia przejścia dla pieszych,
- budowa jednostronnego chodnika z kostki betonowej,
- wykonanie oznakowania poziomego i pionowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 95560,23 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotowe przedsięwzięcie obejmuje budowę przejścia dla pieszych wrazz oświetleniem w m. Węgry.
Zadanie obejmuje roboty elektryczne.
Zakres:
- budowa oświetlenia przejścia dla pieszych,
- wykonanie oznakowania poziomego i pionowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 16046,12 PLN
Część 9
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotowe przedsięwzięcie obejmuje budowę przejścia dla pieszych wrazz oświetleniem w obrębie dojścia Przedszkola w m. Zakrzów Turawski.
Zadanie obejmuje roboty elektryczne, teletechniczne i brukarskie.
Zakres:
- budowa oświetlenia przejścia dla pieszych,
- budowa chodników z kostki betonowej,
- wykonanie oznakowania poziomego i pionowego,
- wykonanie kanału technologicznego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 81917,85 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną Przedsiębiorstwa Handlowo – Usługowego „Larix” Sp. z o.o. ( oferta jedyna ) znacząco przewyższa kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie ww. zamówienia
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną Przedsiębiorstwa Handlowo – Usługowego „Larix” Sp. z o.o. ( oferta jedyna ) znacząco przewyższa kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie ww. zamówienia
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną Przedsiębiorstwa Handlowo – Usługowego „Larix” Sp. z o.o. ( oferta jedyna ) znacząco przewyższa kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie ww. zamówienia
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną Przedsiębiorstwa Handlowo – Usługowego „Larix” Sp. z o.o. ( oferta jedyna ) znacząco przewyższa kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie ww. zamówienia
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną Przedsiębiorstwa Handlowo – Usługowego „Larix” Sp. z o.o. ( oferta jedyna ) znacząco przewyższa kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie ww. zamówienia
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną Przedsiębiorstwa Handlowo – Usługowego „Larix” Sp. z o.o. ( oferta jedyna ) znacząco przewyższa kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie ww. zamówienia
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną Przedsiębiorstwa Handlowo – Usługowego „Larix” Sp. z o.o. ( oferta jedyna ) znacząco przewyższa kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie ww. zamówienia
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną Przedsiębiorstwa Handlowo – Usługowego „Larix” Sp. z o.o. ( oferta jedyna ) znacząco przewyższa kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie ww. zamówienia
Część 9
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną Przedsiębiorstwa Handlowo – Usługowego „Larix” Sp. z o.o. ( oferta jedyna ) znacząco przewyższa kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie ww. zamówienia
| 2021-11-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |