Odbudowa sieci wodociągowej w miejscowości Nowa Biała
Gmina Nowy Targ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00276282
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00276282/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-19 12:28
- Lokalizacja
- Nowy Targ, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0ad4fb45-1782-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7352833352
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty pomocnicze w zakresie wodociągówRoboty w zakresie różnych nawierzchni
Wykonawcy
2 przyznane
BEATA KORZENIOWSKALeśnica, PL · lot 0
784 500 PLNTADEUSZ LELITONawojowa, PL · lot 1
1 311 455,79 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00276282 z dnia 2021-11-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odbudowa sieci wodociągowej w miejscowości Nowa Biała
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowy Targ
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Nowy Targ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892570
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bulwarowa 9
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Targ
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-400
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ugnowytarg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugnowytarg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_nowytarg1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbudowa sieci wodociągowej w miejscowości Nowa Biała2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ad4fb45-1782-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00276282
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001290/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Odbudowa sieci wodociągowej w miejscowości Nowa Biała
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00184214/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPI-ZPI.271.1.10.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2211512,51 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest odbudowa sieci wodociągowej w miejscowości Nowa Biała – ul. Św. Katarzyny w zakresie:1. Odbudowa sieci wodociągowej SDR 11 PN16 DN 160 mm 755,0 mb,
2. Remont istniejących przyłączy wodociągowych SDR 11 PN 16 DN 40 71,0 szt./428,0 mb,
3. Przyłącza wodociągowe DN 63 SDR 11 PN 16 30,0 mb,
4. Budowa studni DN 1200 2 kpl,
5. Wymiana armatury w studni - zasuwy DN 150 1 kpl,
6. Budowa zasuw na ciągu wody rozbiorczej DN 150 13,0 kpl,
7. Budowa Hydrantów nadziemnych 2 kpl,
8. Budowa Hydrantów podziemnych 4 kpl,
9. Budowa zasuw na przyłączach DN 40 69 kpl,
10. Budowa zasuw na przyłączach DN 50 2 kpl,
11. Przeciaganie rurociągów po drogą powiatową ul. Główna w istniejącej rurze stalowej osłonowej DN300/400 23,5 mb,
12. Odtworzenie nawierzchni jezdni asfaltowej w ul. Św. Katarzyny po przekopach i pobocza drogi asfaltowej.
Szczegóły zamówienia zawarte są w załącznikach do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.5.) Wartość części: 886527,83 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest odbudowa sieci wodociągowej w miejscowości Nowa Biała – ul. Obłazowa w zakresie:1.Odbudowa sieci wodociągowej SDR 11 PN16 DN 160 mm 1297,5 mb,
2.Odbudowa sieci wodociągowej SDR 11 PN16 DN 110 mm 259,0 mb,
3.Remont istniejących przyłączy wodociągowych SDR 11 PN 16 DN 40/50 98,0 szt./606 mb,
4.Budowa studni DN 1200 2 kpl,
5.Wymiana armatury w studni - zasuwy DN 150 z obudową teleskopową 1 kpl,
6.Budowa zasuw na ciągu wody rozbiorczej DN 100 2,0 kpl,
7.Budowa zasuw na ciągu wody rozbiorczej DN 150 17,0 kpl,
7.Budowa Hydrantów nadziemnych 7 kpl,
8.Budowa Hydrantów podziemnych 5 kpl,
9.Budowa zasuw na przyłączach DN 40 96 kpl,
10. Budowa zasuw na przyłączach DN 50 2 kpl,
11.Przeciaganie rurociągów po drogami w istniejącej rurze stalowej osłonowej DN300/400 73,5mb,
12. Przewiert sterowany DN 110 84,0 mb,
13. Odtworzenie nawierzchni po przekopach.
Szczegóły zamówienia zawarte są w załacznikach do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.5.) Wartość części: 1324984,68 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 784500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 926159,94 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 784500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo Budowlana Gronik Beata Korzeniowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7361597402
7.3.3) Ulica: ul. Muchówka 36
7.3.4) Miejscowość: Leśnica
7.3.5) Kod pocztowy: 34-406
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 784500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1324984,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1590000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1324984,68 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU LELITO Tadeusz Lelito
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 734-198-27-52
7.3.4) Miejscowość: Frycowa 148
7.3.5) Kod pocztowy: 33-335
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1311455,79 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
| 2021-11-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |