Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Janów
GMINA BROCHÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00300804
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00300804/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-06 12:53
- Lokalizacja
- Brochów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-010506a0-358d-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 8371692723
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00300804 z dnia 2021-12-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Janów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BROCHÓW
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015891220
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 125
1.5.2.) Miejscowość: Brochów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-088
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.7.) Numer telefonu: 22 100 25 99
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@brochow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.brochow.bip.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.brochow.bip.org.pl/przetargi/index/id/11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Janów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-010506a0-358d-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00300804
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001354/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Janów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00246311/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 367969,29 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na Przebudowie drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Janów.
Teren, na którym planowana jest inwestycja położony jest na terenie gminy Brochów.
Planowana inwestycja obejmuje działki drogowe o numerach ewidencyjnych 348, 331, 119/6 w obrębie: 0012 Janów-Janówek
Długość jezdni – 267,60 m;
Kanał technologiczny – 252,00 m.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia z wyszczególnieniem pozycji tworzących zamówienie oraz wymagania zamawiającego dotyczące parametrów technicznych określają przedmiary robót, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych oraz załączona dokumentacja projektowa.
Zamawiający informuje, że zamówienie obejmuje wykonanie jezdni na odcinku CD.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Unieważnienie postępowania spowodowane było faktem, że do terminu składania ofert tj. do dnia 10.11.2021 r. do godz. 11.00 w postępowaniu nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2021-12-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |