Wykonanie systemu retencji wody deszczowej do nawadniania terenów zielonych na terenie sportowo-kulturalnym przy ul. Kołowej 18 w Warszawie

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Targówek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00274894
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00274894/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-18 14:40
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a0d0f44a-2296-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychUsługi inżynieryjneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00274894 z dnia 2021-11-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie systemu retencji wody deszczowej do nawadniania terenów zielonych na terenie sportowo-kulturalnym przy ul. Kołowej 18 w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Targówek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ludwika Kondratowicza 20

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-983

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: targowek.zzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.targowek.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie systemu retencji wody deszczowej do nawadniania terenów zielonych na terenie sportowo-kulturalnym przy ul. Kołowej 18 w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a0d0f44a-2296-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00274894

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000089/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Wykonanie systemu retencji wody deszczowej do nawadniania terenów zielonych na terenie sportowo-kulturalnym przy ul. Kołowej 18

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00199199/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: P-31/21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisuje program funkcjonalno - użytkowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Wykonanie dokumentacji projektowej w tym:
• opracowanie dokumentacji badań podłoża gruntowego w celu ustalenia charakterystyki geotechnicznej oraz warunków wodnych;
• opracowanie koncepcji projektowej na podstawie przekazanego programu funkcjonalno - użytkowego;
• opracowanie projektu technicznego;
• opracowanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych;
• uzyskanie w imieniu Zamawiającego wymaganych opinii, uzgodnień, pozwoleń i innych dokumentów niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy;
• zaopatrzenie dokumentacji projektowej w poświadczenie, że dostarczona dokumentacja jest wykonana zgodnie z umową, zasadami współczesnej wiedzy technicznej, obowiązującymi w tym zakresie przepisami oraz zgodnie z polskimi Normami;
• sprawowanie nadzoru autorskiego w trakcie prowadzenia robót budowlanych.
2) Wykonanie robót budowlanych według dokumentacji projektowej w tym:
• przygotowanie terenu pod prowadzenie robót budowlanych;
• budowa systemu retencji wody deszczowej z powierzchni istniejącego budynku użyteczności publicznej;
• budowa systemu pompowego wraz z armaturą sterującą;
• budowa systemu automatycznego nawadniania pobliskich terenów zielonych;
• wykonanie opracowań geodezyjno-kartograficznych oraz czynności geodezyjnych obowiązujących w budownictwie w rozumieniu ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane, w tym m.in. map powstałych w wyniku geodezyjnej inwentaryzacji.
3) Przekazanie Zamawiającemu dokumentacji dotyczącej odbioru przedmiotu zamówienia, określonej w programie funkcjonalno- użytkowym.
3. W ramach udzielonej gwarancji Wykonawca zobowiązany będzie do nieodpłatnego serwisowania wbudowanych urządzeń w okresie gwarancji od chwili podpisania protokołu końcowego odbioru przedmiotu umowy.
4. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie stosunku pracy w sposób określony w art. 22 par. 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks Pracy (Dz. U. z 2020 r. poz. 1320 t.j.), o których mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób codziennie wykonujących czynności opisane w Dziale III ust. 3 pkt 2 z wyłączeniem opracowań geodezyjno-kartograficznych, kadry kierowniczej i pracowników administracji. Powyższy warunek zostanie spełniony przez zatrudnienie nowych pracowników lub wyznaczenie do realizacji zamówienia zatrudnionych już u Wykonawcy lub Podwykonawcy pracowników. Rodzaj czynności niezbędnych do realizacji zamówienia przez osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę to wykonywanie robót budowlanych określonych w Dziale III ust. 3 pkt 2 SWZ. Zamawiający wszelkie kwestie związane ze sposobem weryfikacji zatrudnienia, o którym mowa powyżej, w tym: uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę ww. wymogu oraz sankcje z tytułu nie spełnienia tych wymagań, określono w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.
5. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Z uwagi na krótki czas realizacji przedmiotu zamówienia konieczna jest dobra organizacja prowadzenia robót. Ponadto jeden Wykonawca udziela gwarancji na cały obiekt składający się z dwóch uzależnionych od siebie systemów więc dzielenie zamówienia jest nieuzasadnione.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnej oferty
2021-11-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane