Dostawa samochodów dla Urzędu do Spraw Cudzoziemców
Urząd do Spraw Cudzoziemców
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00275359
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-19 08:33
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5262548316
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy elektryczneSamochody osobowe
Wykonawcy
2 przyznane
BUDMAT AUTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPłock, PL
150 921 PLNBUDMAT AUTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPłock, PL
150 921 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.