Poprawa bezpieczeństwa na drogach gminnych. Poprawa bezpieczeństwa pieszych w ruchu drogowym poprzez przebudowę przejść dla pieszych w Nysie przy ul. Bohaterów Warszawy
Gmina Nysa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00275330
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00275330/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-19 08:21
- Lokalizacja
- Nysa, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9840fc7c-3190-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 7532414579
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00275330 z dnia 2021-11-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa na drogach gminnych. Poprawa bezpieczeństwa pieszych w ruchu drogowym poprzez przebudowę przejść dla pieszych w Nysie przy ul. Bohaterów Warszawy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nysa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412869
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kolejowa 15
1.5.2.) Miejscowość: Nysa
1.5.3.) Kod pocztowy: 48-300
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 774080553
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.krzywon@www.nysa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nysa.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.nysa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa bezpieczeństwa na drogach gminnych. Poprawa bezpieczeństwa pieszych w ruchu drogowym poprzez przebudowę przejść dla pieszych w Nysie przy ul. Bohaterów Warszawy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9840fc7c-3190-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00275330
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003797/25/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.25 Poprawa bezpieczeństwa na drogach gminnych. Przebudowa przejść dla pieszych w Nysie przy ul. Bohaterów Warszawy.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00241024/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.40.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 203236,87 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Poprawa bezpieczeństwa na drogach gminnych:
1) Poprawa bezpieczeństwa pieszych w ruchu drogowym poprzez przebudowę przejść dla pieszych w Nysie przy ul. Bohaterów Warszawy- przejście przy Przedszkolu nr 5,
2) Poprawa bezpieczeństwa pieszych w ruchu drogowym poprzez przebudowę przejść dla pieszych w Nysie przy ul. Bohaterów Warszawy-przejście przy Szkole Podstawowej nr 1
3) Poprawa bezpieczeństwa pieszych w ruchu drogowym poprzez przebudowę przejść dla pieszych w Nysie przy ul. Bohaterów Warszawy-przejście przy Przedszkolu nr 1
Zakres rzeczowy podstawowych robót:
A. Prace rozbiórkowe i przygotowawcze - zgodnie z dokumentacją projektową i przedmiarem robót
B. Nawierzchnie drogowe - zgodnie z dokumentacją projektową i przedmiarem robót w tym m.in.: roboty remontowe w zakresie nawierzchni bitumicznych na odcinku 100 mb zgodnie z lokalizacją wskazaną w „Załączniku graficznym”
C. Oznakowanie pionowe zgodnie z dokumentacją projektową i przedmiarem robót
D. Oznakowanie poziome zgodnie z dokumentacją projektową i przedmiarem robót
E. Montaż progów zwalniających zgodnie z dokumentacją projektową i przedmiarem robót
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie z uwagi na fakt, iż nie wpłynęła żadna ofertaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-11-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |