Modernizacja stacji odwadniania osadu - podczyszczania w WSS w Czerwonej Górze

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00275426
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00275426/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-19 08:52
Lokalizacja
Chęciny, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cfc7db97-2b42-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
9591289964
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznejRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie wentylacjiRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty remontowe i renowacyjneSpecjalne usługi projektowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00275426 z dnia 2021-11-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja stacji odwadniania osadu - podczyszczania w WSS w Czerwonej Górze

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000296213

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Czerwona Góra 10

1.5.2.) Miejscowość: Chęciny

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-060

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PLZZZ - Extra-Regio NUTS 3

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czerwonagora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwonagora.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://czerwonagora.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja stacji odwadniania osadu - podczyszczania w WSS w Czerwonej Górze

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cfc7db97-2b42-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00275426

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00023853/21/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja stacji odwadniania osadu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00229382/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-0921-2021A

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zamówienie jest realizowane w ramach dotacji udzielonej przez Województwo Świętokrzyskie w ramach zadania pn. „Inwestycje w ochronie zdrowia” - realizacja inwestycji budowlanych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rafała w Czerwonej Górze”, zadanie 2 pn. „Modernizacja stacji odwadniania osadu – podczyszczania w WSS w Czerwonej Górze”.
2. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania:
- wykonanie utwardzenia pod kontener na osady,
- wykonanie zadaszenia nad kontenerem,
- prasa śrubowo-talerzowa z flokulatorem,
- zespół przygotowania i dozowania polielektrolitu,
- pompa osadu,
- przenośnik ślimakowy, ogrzewany na dł. 3,0 m,
- budowa pompowni wód odciekowych wraz z sterowaniem,
- remont pompowni osadów ściekowych,
- wymiana zasuwy z napędem elektrycznym (do spuszczenia osadów z osadnika),
- opracowanie dokumentacji technicznej,
- dostosowanie obecnej infrastruktury do nowej instalacji odwadniania osadu.
3. Opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki od nr 8 do 14 do SWZ.
4. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały zawarte projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

79930000-2 - Specjalne usługi projektowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający na sfinansowanie zamówienia przeznaczył kwotę brutto w wysokości 370 230,00 zł. Firma STALBUDOM Sp. z o.o., ul. Zgoda 4/7, 00-018 Warszawa, złożyła najkorzystniejszą ofertę, zaoferowała kwotę brutto w wysokości 1 228 770,00 zł, co przewyższa kwotę przeznaczoną przez Zamawiającego na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
2021-11-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane