Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie 2021/2022 na obszarze powiatu grójeckiego
Powiatowy Zarząd Dróg w Grójcu z/s w Odrzywołku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00277548
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-22 09:57
- Lokalizacja
- Belsk Duży, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7971594980
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
12 przyznanych
PHU PETRYKA Krzysztof PetrykaLisówek 12, PL
82 857,6 PLNPHU PETRYKA Krzysztof PetrykaLisówek 12, PL
27 034,56 PLNRAFAŁ JÓŹWIAKBelsk Duży, PL
34 819,2 PLNPHU PETRYKA Krzysztof PetrykaLisówek 12, PL
27 216 PLNRAFAŁ JÓŹWIAKBelsk Duży, PL
12 096 PLNRAFAŁ JÓŹWIAKBelsk Duży, PL
36 288 PLNTADEUSZ MILEWSKIKalina 2, PL
29 462,4 PLNTADEUSZ MILEWSKIKalina 2, PL
25 444,8 PLNTADEUSZ MILEWSKIKalina 2, PL
14 731,2 PLNTADEUSZ MILEWSKIKalina 2, PL
12 722,4 PLNTADEUSZ MILEWSKIKalina 2, PL
6480 PLNTADEUSZ MILEWSKIKalina 2, PL
12 096 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.