Modernizacja Kuchni Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Limanowej im. Miłosierdzia Bożego wraz z jej wyposażeniem - I etap
Szpital Powiatowy w Limanowej Imienia Miłosierdzia Bożego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00286077
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00286077/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-26 12:47
- Lokalizacja
- Limanowa, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e046a95a-2283-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7371741935
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00286077 z dnia 2021-11-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Kuchni Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Limanowej im. Miłosierdzia Bożego wraz z jej wyposażeniem - I etap
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Powiatowy w Limanowej Imienia Miłosierdzia Bożego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304378
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego
1.5.2.) Miejscowość: Limanowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-600
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 18 3372710
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@szpitallimanowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitallimanowa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.szpitallimanowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja Kuchni Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Limanowej im. Miłosierdzia Bożego wraz z jej wyposażeniem - I etap2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e046a95a-2283-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00286077
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00198708/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZ/51/Rb/N/AC/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2274464,5 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy zakres zamówienia : Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie I Etapu modernizacji Kuchni Szpitalnej, obejmujące pomieszczenia znajdujące się na parterze budynku . Zakres modernizacji obejmuje w szczególności, wykonanie Robót Budowlanych, dostawa , montaż i uruchomienie urządzeń, opisanych i wynikających z Dokumentacji projektowej (Szczegółowy zakres Inwestycji), a także pozostałe zobowiązania wynikające z Umowy ,które mają na celu doprowadzenie do oddania do użytkowania (po przeprowadzeniu wszystkich odbiorów) zmodernizowanej Kuchni Szpitalnej . Kuchnię szpitalną należy rozumieć pomieszczenia , stanowiące wyodrębnione zespoły pomieszczeń Szpitala, które są wykorzystywane do przygotowania i wydawania posiłków dziennych dla pacjentów szpitala oraz posiłków dla pracowników administracji, które to zespoły pomieszczeń po przeprowadzeniu Robót budowlanych spełniały będą wszystkie aktualne wymogi prawne, wynikające z przepisów prawa dla tego typu działalności, a w szczególności wynikające z Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie oraz Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z 26.09.1997r. w sprawie ogólnych przepisów bhp. Roboty Budowlane -należy rozumieć roboty budowlane wykonywane w związku z Inwestycją, polegające min. in. Na wykonaniu prac budowlano -modernizacyjnych obejmujące istniejącą infrastrukturę Kuchni w zakresie:
- przebudowy pomieszczeń obecnej kuchni szpitalnej, pomieszczeń socjalnych i magazynowych mieszczących się na Parterze budynku i dostosowanie do obowiązujących wymogów higieniczno-sanitarnych,
- przebudowy obecnego pomieszczenia stołówki
- przebudowy instalacji wentylacji mechanicznej budowy instalacji klimatyzacji do wszystkich pomieszczeń znajdujących się na parterze budynku ,
- przebudowy i rozbudowy wewnętrznych instalacji wod-kan, elektrycznej, wskazaną w Dokumentacji projektowej, a ponadto związane z nimi usługi i dostawy w tym sprzętu i urządzeń, wykonane w oparciu o postanowienia Umowy, w szczególności Dokumentację projektową, i STWiOR, mające na celu modernizację Kuchni Szpitalne.
Roboty realizowane będą w obiekcie czynnym. Wykonawca musi tak zorganizować roboty aby kuchnia szpitalna w okresie realizacji zadania funkcjonowała tj. przygotowywała i wydawała posiłki dla pacjentów i personelu szpitala.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45212500-1 - Przeróbki kuchni lub restauracji
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2484663,74 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3659250 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-11-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |