’Przebudowa drogi gminnej Popowo-Wichowo Nr.170528 C i drogi Popowo-Popowo Nr 170653 C
Gmina Lipno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00275986
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00275986/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-19 11:21
- Lokalizacja
- Lipno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a504e778-a299-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 4660345629
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00275986 z dnia 2021-11-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
’Przebudowa drogi gminnej Popowo-Wichowo Nr.170528 C i drogi Popowo-Popowo Nr 170653 C
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lipno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866554
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza
1.5.2.) Miejscowość: Lipno
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-600
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 542886200
1.5.8.) Numer faksu: 542872048
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lipno@uglipno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uglipno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminalipno.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
’Przebudowa drogi gminnej Popowo-Wichowo Nr.170528 C i drogi Popowo-Popowo Nr 170653 C2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a504e778-a299-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00275986
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002652/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Przebudowa drogi gminnej Popowo-Wichowo nr 170528C i drogi gminnej Popowo-Popowo nr 170653C
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00037876/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGK.271.07.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Opis przedmiotu zamówienia stanowią: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie przebudowa drogi gminnej Popowo-Wichowo Nr 170528 C i drogi Popowo-Popowo Nr 170653 C.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przebudowa drogi gminnej Popowo-Wichowo Nr 170528 C i drogi Popowo-Popowo Nr 170653 C:
1) Przedmiotowa inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Popowo. Pas drogowy stanowią działki Nr 107, 220/1, 220/2 obręb Popowo i 85 obręb Wichowo. W obecnym stanie droga posiada nawierzchnię gruntową umocnioną. Jest to droga bez umocnionych zjazdów na przyległe działki. Istniejąca nawierzchnia bitumiczna posiada liczne wyboje, zastoiska wody z zawyżonymi poboczami i zjazdami wymagających przebudowy celem zapewnienia prawidłowej obsługi przyległych terenów.
2) Zamówienie obejmuje wykonanie:
a) remont jezdni od 0+005 do 0+3+508 na drodze nr. 170528 C o długości 3503 mb;
b) remont jezdni od 0+000 do 0+762 na drodze nr. 170653 C o długości 763 mb;
c) wykonanie umocnionego pobocza o szerokości 0,75 m na długości 4266 mb;
d) wykonanie utwardzonych zjazdów na przyległe posesje.
3) Konstrukcja jezdni dla drogi nr 170528 na odcinku 0+005 do 0+802:
a) powierzchniowe utrwalenie przy użyciu grysu i emulsji (2/5);
b) warstwa nawierzchni betonu asfaltowego AC 11 S o grubości 3 cm;
c) warstwa profilowa z betonu asfaltowego AC11W o grubości 3 cm;
d) istniejąca nawierzchnia jako podbudowa.
4) Konstrukcja jezdni dla drogi nr 170528 na odcinku 0+802 do 1+804:
a) powierzchniowe utrwalenie przy użyciu grysu i emulsji (2/5);
b) istniejąca nawierzchnia jako podbudowa.
5) Konstrukcja jezdni dla drogi nr 170528 na odcinku 1+804 do 3+508:
a) warstwa nawierzchni betonu asfaltowego AC 11 S o grubości 3cm;
b) warstwa nawierzchni betonu asfaltowego AC 11 W o grubości 3 cm;
c) podbudowa z KŁSM WG WT 4 Z 2010 r. o grubości 23 cm;
d) warstwa odcinająca gruntu o grubości 10 cm;
e) podłoże gruntowe wyprofilowane i zagęszczone.
6) Konstrukcja jezdni dla drogi nr 170653:
a) warstwa nawierzchni betonu asfaltowego AC 11 S o grubości 3 cm;
b) warstwa nawierzchni betonu asfaltowego AC 11 W o grubości 3 cm;
c) podbudowa z KŁSM WG WT 4 Z 2010 r. o grubości 23 cm;
d) warstwa odcinająca gruntu o grubości 10 cm;
e) podłoże gruntowe wyprofilowane i zagęszczone.
7) Konstrukcja zjazdów:
a) warstwa nawierzchni betonu asfaltowego AC 11 S o grubości 5 cm;
b) podbudowa z KŁSM WG WT 4 Z 2010 r. o grubości 23 cm;
c) warstwa odcinająca z pasku grubości 10 cm;
d) podłoże gruntowe wyprofilowane i zagęszczone.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 257 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający nie otrzymał środków publicznych na częściowe sfinansowanie zamówienia a minął przedłużony termin związania ofertą. Konieczność unieważnienia z powyższych przyczyn Zamawiający przewidział taką konieczność w ogłoszeniu zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2236839,19 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2394427,46 PLN
| 2021-11-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |