Dostawa leków, materiałów medycznych, środków antyseptycznych, dezynfekcyjnych i jednorazowych artykułów medycznych do Działu Farmacji Szpitalnej ZOL w Śremie
ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY W ŚREMIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00276705
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-19 13:48
- Lokalizacja
- Śrem, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7851609408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutyczneJednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczneMateriały medyczne
Wykonawcy
25 przyznanych
Sanofi-Aventis Sp. z o.o.Warszawa, PL
31 626,39 PLNNEUCA S.A. Ul. Forteczna 35-3787-100 Toruń NIP: 879-00-17-162 KRS: 0000049872 REGON: 870227804Toruń, PL
43 626,94 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
4881,6 PLNZarys International Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaZabrze, PL
19 883,88 PLNFARMACOL – LOGISTYKA Sp. z o. o.Katowice, PL
5979,74 PLNZarys International Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaZabrze, PL
10 490,64 PLNBialmed Sp. z o. o.Warszawa, PL
4323,23 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
7856,35 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
4158,81 PLNFARMACOL – LOGISTYKA Sp. z o. o.Katowice, PL
29 479,99 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
1120,03 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
10 333,56 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
105 470,58 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
6931,29 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
7508,21 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
9395,84 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
3502,76 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
8578,6 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
3680,37 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
3777,66 PLNNEUCA S.A. Ul. Forteczna 35-3787-100 Toruń NIP: 879-00-17-162 KRS: 0000049872 REGON: 870227804Toruń, PL
3470,04 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
9776,29 PLNPaul Hartmann Polska Sp. z o. o.Pabianice, PL
11 609,45 PLNSchulke Polska Sp. z o.o.Warszawa, PL
8130,24 PLNEurotrade technology sp zooPiła, PL
1944 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.