Racjonalizacja gospodarki wodnej na terenie Gminy Firlej
Gmina Firlej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00157506
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00157506/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-03-21 12:48
- Lokalizacja
- Firlej, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-debbd4d5-f4f7-407c-bd2c-33ad83340001
- Identyfikator
- 7142021932
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00157506 z dnia 2025-03-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Racjonalizacja gospodarki wodnej na terenie Gminy Firlej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Firlej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019780
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Firlej
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-136
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@firlej.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.firlej.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://firlej.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Racjonalizacja gospodarki wodnej na terenie Gminy Firlej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-debbd4d5-f4f7-407c-bd2c-33ad83340001
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00157506
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00016217/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Racjonalizacja gospodarki wodnej na terenie Gminy Firlej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności, Inwestycja: B3.1.1. Inwestycje w zrównoważoną gospodarkę wodno-ściekową na terenach wiejskich2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00045577
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.6.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4900000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowalnych zadania pn.: Racjonalizacja gospodarki wodnej na terenie Gminy Firlej.
Zamówienie obejmuje realizację następujących zadań:
1. zaprojektowanie i wybudowanie sieci wodociągowej (1,82 km) wraz z punktami umożliwiającymi wykonanie przyłączy (85 sztuk przyłączy ) w miejscowości Firlej na działkach nr 519, 561 oraz 548 zlokalizowanych na terenie poza obszarem aglomeracji Gminy Firlej,
2. zaprojektowanie i montaż wodomierzy (1478 szt.) ze zdalnym systemem odczytu na terenie poza obszarem aglomeracji Gminy Firlej oraz utworzeniem serwisu internetowego e-BOK,
3. zaprojektowanie i wymianę istniejącego uzbrojenia sieci wodociągowych poprzez wymianę istniejących węzłów sieciowych oraz węzłów hydrantowych na terenie poza obszarem aglomeracji Gminy Firlej.
Zakres prac projektowych i robót budowlanych określa Załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia – Program funkcjonalno-użytkowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione. Gminie nie zostały przyznane środki publiczne z KPO na sfinansowanie zamówienia, a możliwość unieważnienia postępowania została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniuSEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Nie dotyczy| 2025-03-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |