Remonty i bieżące utrzymanie dróg, w zakresie robót polegających na utrzymaniu i remontach jezdni dróg powiatowych na terenie miasta Opola

MIEJSKI ZARZĄD DRÓG W OPOLU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00157516
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00157516/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-03-21 12:50
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e02a0849-f4c8-460b-a68f-9d9b490a26b4
Identyfikator
7541013696
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejSprzęt do kontroli ruchu drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ MIKODALędziny, PL · lot 0
6 695 382 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00157516 z dnia 2025-03-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty i bieżące utrzymanie dróg, w zakresie robót polegających na utrzymaniu i remontach jezdni dróg powiatowych na terenie miasta Opola

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG W OPOLU

1.3.) Oddział zamawiającego: MZD w Opolu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 530546013

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. płk. Witolda Pileckiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-331

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mzd.opole.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umopole.logintrade.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,185638,dff7d013a7bef6a3d0b93b1f1b486b09.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Umowy ramowej

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remonty i bieżące utrzymanie dróg, w zakresie robót polegających na utrzymaniu i remontach jezdni dróg powiatowych na terenie miasta Opola

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e02a0849-f4c8-460b-a68f-9d9b490a26b4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00157516

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00019373/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Remonty i bieżące utrzymanie dróg, w zakresie robót polegających na utrzymaniu i remontach jezdni dróg powiatowych na terenie miasta Opola

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00661415

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NP.260.50.2024.P

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są „Remonty i bieżące utrzymanie dróg, w zakresie robót polegających na utrzymaniu i remontach jezdni dróg powiatowych na terenie miasta Opola”

Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzanie remontów jezdni oraz prac związanych z ich bieżącym utrzymaniem w zakresie części objętych procedurą niniejszego zamówienia w latach 2025 – 2028 na terenie miasta Opola obejmujących §1 ust. 1 umowy.

Do zakresu prac należy :

I.Frezowanie nawierzchni
II.Rozbiórka nawierzchni
III.Zabezpieczenie nawierzchni drogowych w trybie awaryjnym
IV. Zabezpieczenie nawierzchni drogowych
V. Wykonanie remontu cząstkowego nawierzchni z betonu asfaltowego grysowego
VI. Wykonanie koryta
VII. Wykonanie podbudowy drogowej
VIII. Wykonanie stabilizacji cementem
IX. Wyrównanie istniejącej nawierzchni bitumicznej betonem asfaltowym
X. Wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego grysowego
XI. Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego grysowego
XII. Wykonanie nawierzchni z masy SMA
XIV. Wykonanie remontu cząstkowego i nawierzchni z kostki brukowej betonowej
XVII. Wykonanie remontu cząstkowego i nawierzchni z kostki kamiennej
XVIII. Spoinowanie kostki kamiennej
XIX. Rozbiórka, ustawienie i przełożenie krawężników betonowych i obrzeży betonowych
XX. Rozbiórka, ustawienie i przestawienie krawężników kamiennych
XXI. Rozbiórka nawierzchni, podbudowy betonowej oraz płyt betonowych drogowych
XXII. Rozbiórka podbudowy tłuczniowej
XXIII. Regulacja wysokościowa studzienek ściekowych i studni rewizyjnych
XXIV. Odwodnienie i kanalizacja deszczowa
XXV. Konserwacja poboczy
XXVI. Konserwacja skarp
XXVII. Czyszczenie rowów
XXVIII. Naprawa spękań nawierzchni bitumicznych masą zalewową
XXIX. Wykonanie nawierzchni betonowych w zatokach postojowych i autobusowych
XXX. Roboty inne (wymienione w poz. XXX Wykazu cen, wzorem umowy, SWZ)

Realizacja robót przeprowadzona będzie zgodnie ze specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, obowiązującymi przepisami, polskimi normami i zasadami wiedzy technicznej oraz należytą starannością w odniesieniu do ich wykonania, bezpieczeństwem, dobrą jakością i właściwą organizacją i oznakowaniem.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera część III SWZ: Wykaz cen i wykaz cen materiałów, specyfikacje techniczne wykonania robót budowlanych oraz wzór umowy wraz załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

34923000-3 - Sprzęt do kontroli ruchu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6695382,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6695382,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6695382,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Protect Building Łukasz Mikoda

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7542571820

7.3.4) Miejscowość: Lędziny

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6695382,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące

2025-03-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane