Wykonanie dokumentacji projektowej dla budynku przy Al. Solidarności 84
"ZAKŁAD GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W DZIELNICY WOLA M.ST. WARSZAWY"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00276672
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00276672/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2021-11-19 13:41
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cfbffbbe-25d5-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5272457153
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00276672 z dnia 2021-11-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej dla budynku przy Al. Solidarności 84
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "ZAKŁAD GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W DZIELNICY WOLA M.ST. WARSZAWY"
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000665840
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Bema 70
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-225
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@zgnwola.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgnwola.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.zgnwola.waw.pl/zamowienia-publiczne/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie na terenie Dzielnicy Wola m.st. Warszawy zasobami stanowiącymi własność i współwłasność Miasta Stołecznego Warszawy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej dla budynku przy Al. Solidarności 842.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cfbffbbe-25d5-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00276672
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00213136/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.26.145.2021.ŁB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej dla budynku przy Al. Solidarności 84 obejmującej:
1) projekt instalacji wymiany kanalizacji sanitarnej,
2) projekt przyłącza ciepłowniczego do budynku przy Al. Solidarności 84,
3) projekt budowy węzła ciepłowniczego,
4) projekt modernizacji instalacji centralnego ogrzewania,
5) projekt budowy (doposażenie) w instalacje ciepłej wody,
6) projekt wymiany instalacji zimnej wody i instalacji przeciwpożarowej.
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących integralną część SWZ oraz zgodnie z wytycznymi do opracowania dokumentacji projektowej stanowiącymi załącznik nr 1 do wzoru umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych
71322200-3 - Usługi projektowania rurociągów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Po wyborze najkorzystniejszej oferty złożonej przez firmę INTER-PROJEKT Daniel Klonowski, ul. Dobra 5 lok. 4, 00-384 Warszawa, pojawiły się okoliczności wskazujące na wadę powstałą na etapie przygotowywania przedmiotowego postępowania, zawartą w wytycznych do przygotowania dokumentacji projektowej, załączonych do SWZ. Zamawiający nie wyznaczył pomieszczenia technicznego przeznaczonego na pomieszczenie węzła cieplnego, co uniemożliwia rozpoczęcie prac projektowych objętych przedmiotowym zamówieniem. Budynek przy Al. Solidarności 84 nie posiada w chwili obecnej pomieszczenia technicznego, które spełniłoby wymagania określone przez Veolia Energia Warszawa S.A. na lokalizację urządzeń technologii i automatyki węzła. Ponadto wydzielenie powyższego pomieszczenia podlega przepisom prawa budowlanego, które nakazuje przeprowadzenie procedury zmiany funkcji jego użytkowania, z czym wiąże się opracowanie odrębnego projektu architektonicznego i zgłoszenie budowy do Wydziału Architektury i Budownictwa. Usunięcie powyższej wady postępowania a tym samym wykonanie przedmiotowego zamówienia w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie jest niemożliwe.| 2021-11-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |