Modernizacja budynku leśniczówki Zdroisk III postępowanie
NADLEŚNICTWO KŁODAWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00277544
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00277544/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-22 09:56
- Lokalizacja
- Kłodawa, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5f80a30a-3249-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 5990005914
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00277544 z dnia 2021-11-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku leśniczówki Zdroisk III postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO KŁODAWA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810539166
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gorzowska 31
1.5.2.) Miejscowość: Kłodawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-415
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48/ 957279730
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: klodawa@szczecin.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.klodawa.szczecin.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/nadlesnictwo.klodawa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarstwo leśne, lesnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku leśniczówki Zdroisk III postępowanie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f80a30a-3249-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00277544
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00063397/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja leśniczówki Zdroisk
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00240618/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 300000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie budynku jednorodzinnego, dobudowie ganku oraz robotach wykończeniowo remontowych wewnątrz pomieszczeń. Roboty w zakresie usług ogólnobudowlanych, instalacji elektrycznych, sanitarno-wodociągowych i wykończeniowych. Planowany i przewidziany zakres robót:
a) Przebudowa jednego z pomieszczeń w budynku leśniczówki Zdroisk na potrzeby kancelarii leśniczego wraz z dobudową ganku wejściowego poprzez przeniesienie dotychczasowej kancelarii leśniczego do innego pomieszczenia na tej samej kondygnacji. Na potrzeby funkcjonowania nowej kancelarii wydzielono niezależną toaletę w obrębie pomieszczenia, powiększono okno, oraz wydzielono niezależne wejście z zewnątrz w formie ganku ze schodami. Pomieszczenie wyposażone w media i podłączone do istniejącej sieci c.o. Pozostałe pomieszczenia w domu pełniące funkcje mieszkalną. Zakres prac ujęty w dokumentacji technicznej: proj. Techniczny i Przedmiar nr 1
b) Wykonanie robót wykończeniowo remontowych w pozostałych pomieszczeniach budynku wraz z robotami instalacyjnymi na sieci c.o. , dostawą i montażem kotła c.o. wraz z pełną infrastruktura towarzyszącą niezbędną do użytkowania zgodnie z gwarancją fabryczną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 358416,89 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 358416,89 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 358416,89 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Budowlano- Instalacyjne Damian Staniszczak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 081058798
7.3.3) Ulica: ul. Metalowców 4
7.3.4) Miejscowość: Gorzów Wlkp.
7.3.5) Kod pocztowy: 66-400
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 358416,89 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art.214 ust. 1pkt.7 PZP. Zamówienia o których mowa będą polegały na powtórzeniu podobnych robót budowlanych tj. prac opisanych w pkt 3 SWZ, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego do 70% wartości przedmiotu zamówienia. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem, że Zamawiający będzie posiadał niezbędne środki finansowe oraz gdy potrzeba zmiany zakresu robót budowlanych będzie wynikała ze zmiany uwarunkowań mających wpływ na realizację przedmiotu zamówienia. Nowe zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem, że dotychczasowy wykonawca realizował roboty budowlane lub usługi w ramach zamówienia podstawowego w terminie i z najwyższą starannością oraz , że zapewni nie gorszy standard wykonania nowego zamówienia niż zamówienia podstawowego. Nowe zamówienie będzie realizowane na warunkach oraz zasadach określonych w umowie na zamówienie podstawowe a wysokość wynagrodzenia i termin wykonania nowego zamówienia strony uzgodnią w wyniku negocjacji. Zakres rzeczowy robót stanowiących przedmiot zamówień o których mowa w pkt 3.13 SWZ nie przekroczy wartości 70% wartości niniejszego zamówienia. Zamawiający uwzględnił całkowitą wartość tego zamówienia przy obliczaniu wartości niniejszego zamówienia publicznego. Zamówienia o których mowa w pkt 3.12 SWZ będą udzielane po przeprowadzeniu odrębnego postępowania o udzielenie zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki. Zamówienia o których mowa będą udzielane w przypadku udzielenia w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu wykonawcy robót budowlanych.| 2021-11-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |