Prowadzenie Punktu Zimowego Utrzymania Dróg (PZUD) krajowych województwa małopolskiego, administrowanych przez R. Kraków, R. Nowy Sącz, R. Nowy Targ, R. Tarnów, R. Wadowice, z podziałem na 5 części.
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00279385
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-23 09:03
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6751272475
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi zarządzania danymiUsługi kontroli ruchu
Wykonawcy
5 przyznanych
Outworking SAPoznań, PL
111 842,21 PLNKRZYSZTOF SZURASzymbark, PL
107 853,12 PLNPODHALAŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE SPÓŁKA AKCYJNANowy Targ, PL
82 736,64 PLNOUTWORKING SPÓŁKA AKCYJNAPoznań, PL
111 842,21 PLNKRZYSZTOF SZURASzymbark, PL
87 168,96 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.