Usługi szkoleniowe polegające na prowadzeniu zajęć dodatkowych dla przedszkolaków
GMINA PRZYWIDZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00278756
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-22 14:38
- Lokalizacja
- Przywidz, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5911292435
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne usługi szkolneUsługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
10 przyznanych
JULITA ORŁOWSKA-SZCZEPAŃSKAChojnice, PL
17 640 PLNJULITA ORŁOWSKA-SZCZEPAŃSKAChojnice, PL
10 800 PLNJULITA ORŁOWSKA-SZCZEPAŃSKAChojnice, PL
17 280 PLNJULITA ORŁOWSKA-SZCZEPAŃSKAChojnice, PL
8640 PLNJULITA ORŁOWSKA-SZCZEPAŃSKAChojnice, PL
21 600 PLNJULITA ORŁOWSKA-SZCZEPAŃSKAChojnice, PL
25 920 PLNJULITA ORŁOWSKA-SZCZEPAŃSKAChojnice, PL
7480 PLNJULITA ORŁOWSKA-SZCZEPAŃSKAChojnice, PL
10 800 PLNJULITA ORŁOWSKA-SZCZEPAŃSKAChojnice, PL
8640 PLNJULITA ORŁOWSKA-SZCZEPAŃSKAChojnice, PL
32 400 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.