Modernizacja budynku Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku – II etap termomodernizacja
Gmina Głogówek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00277669
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00277669/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-22 10:27
- Lokalizacja
- Głogówek, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c07ef1e0-2ccf-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7551908182
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00277669 z dnia 2021-11-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku – II etap termomodernizacja
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Głogówek
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413350
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Głogówek
1.5.3.) Kod pocztowy: 48-250
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.7.) Numer telefonu: 774069915
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@glogowek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaglogowek.info
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.gminaglogowek.info1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku – II etap termomodernizacja2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c07ef1e0-2ccf-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00277669
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001690/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Modernizacja budynku Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku - II etap prace modernizacyjne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00232758/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.III.271.10.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotowa inwestycja obejmuje wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, ocieplenie i remont elewacji, częściowe odwodnienie, wykonanie nowego zasilania budynku, montaż iluminacji elewacji (do prac elektrycznych należy ująć koszt pomiarów ochronnych). Szczegółowy opis elementów przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 Projekt budowlany, STWIORB oraz przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zamierzał przeznaczyć na wykonanie zamówienia 1 100 000,00 zł brutto, cena najkorzystniejszej oferty niepodlegającej odrzuceniu wyniosła 1 168 520,82 zł brutto, która przewyższyła kwotę, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1168520,82 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1168520,82 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-11-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |