ZP/07/2021 Dostawa ramienia C do aparatu Rtg dla Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o.

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00279053
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-11-22 16:57
Lokalizacja
Świnoujście, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8551583467
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Rentgenowskie urządzenia przetwarzająceStoły rentgenowskieOdzież do ochrony jądrowej i radiologicznej

Wykonawcy

3 przyznane

Alteris S.A z siedzibą w Katowicach przy ul. Ceglana 35, 40-514 Katowice, numer NIP: 6312421111, numer REGON: 278261920, numer KRS 0000391749Katowice
291 600 PLN
Alteris S.A z siedzibą w Katowicach przy ul. Ceglana 35, 40-514 Katowice, numer NIP: 6312421111, numer REGON: 278261920, numer KRS 0000391749Katowice
171 720 PLN
'MITRAMED' PAWEŁ WYSOCKI, PIOTR WACHACZYK SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL
28 782 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.