Opracowanie projektu, skład oraz publikacja artykułów sponsorowanych na temat Projektu Doradztwa Energetycznego w prasie na terenie województwa mazowieckiego.
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00280025
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-23 12:05
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5252088391
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi publikacjiUsługi drukowaniaUsługi projektów graficznych
Wykonawcy
6 przyznanych
POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
8317,75 PLNPOLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
6410,76 PLNBIURO REKLAMY GAZET LOKALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻnin, PL
13 038 PLNPOLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
6799,44 PLNBIURO REKLAMY GAZET LOKALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻnin, PL
13 038 PLNBIURO REKLAMY GAZET LOKALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻnin, PL
13 038 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.