Roboty budowlane na potokach i rzekach NW Bochnia i NW Kraków
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00280019
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00280019/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-23 12:04
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cd49758b-2126-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
Wykonawcy
1 przyznane
GRUPA UCHACZ SPÓŁKA KOMANDYTOWATymbark, PL · lot 0
186 725,68 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00280019 z dnia 2021-11-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane na potokach i rzekach NW Bochnia i NW Kraków
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kzgw@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wody.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.przetargi.wody.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
państwowa osoba prawna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane na potokach i rzekach NW Bochnia i NW Kraków2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cd49758b-2126-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00280019
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010273/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.129 Roboty budowlane na terenie NW Kraków - RZGW Kraków
1.1.130 Roboty budowlane na terenie NW Bochnia - RZGW Kraków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00196891/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KR.ROZ.2810.157.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót:Wykonanie prac na potoku Tarnawka w km 14+695 – 15+126 będzie polegać na zasypaniu wyrwy na brzegu prawym narzutem z kamienia ciężkiego w ilości 4,0m3/mb i wyrw u podstawy istniejącego ubezpieczenia brzegowego zarówno na brzegu prawym jak i lewym o kubaturze 1,25m3/mb, 1,8m3/mb i 5,94m3/mb. Likwidacji odsypisk z bezpośrednim wbudowaniem w skarpę brzegu przeciwległego. Rozebranie dwóch rzędów uszkodzonych koszy siatkowo-kamiennych na długości 10,0m i wbudowaniu w opaskę nowych o wymiarach 5x1x0,5m z uzupełnieniem zasypu za koszami materiałem miejscowym z zagęszczeniem ręcznym. Ze względu na brak dostępu do potoku z brzegu, prace jak i transport materiałów będą się odbywać w korycie potoku. Nie wykonanie ww. robót będzie skutkować tym, że w najbliższym czasie przy wystąpieniu podwyższonych stanów wód dojdzie do przewrócenia istniejącej opaski na całym odcinku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.5.) Wartość części: 215421,87 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót- ręczne wycięcie zakrzaczeń ze skarp
- rozdrobnienie wyciętych zakrzaczeń za pomocą rębaka
- wywóz kontenerem rozdrobnionych krzaków z zagospodarowaniem we własnym
zakresie
- usunięcie przetamowań z gałęzi, drzew, śmieci oraz odsypisk w korycie
- ścinanie drzew piłą motorową o średnicy fi 16-25cm
- ścinanie drzew piłą motorową o średnicy fi 36-45cm
- ścinanie drzew piłą motorową o średnicy fi 66-75cm– należy zastosować sprzęt specjalistyczny ze względu na trudny dostęp
- rozdrobnienie gałęzi z wyciętych drzew za pomocą rębaka
- wywóz ściętych drzew na plac składowy NW w Krakowie z siedzibą w Kryspinowie na odległość do 30km
- wymiana barier żłobu obejmująca usunięcie zniszczonych elementów wraz z zagospodarowaniem we własnym zakresie, montaż nowych elementów tj. barierka typu "A" (trzepak) ocynkowana, wykonana z rury o średnicy 60,3mm, z poprzeczką o średnicy 48,3mm, wysokość barierki 1100mm z zakotwieniem w żłobie betonowym 400mm. Długość pojedynczego przęsła 2m
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.5.) Wartość części: 211433,15 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 186725,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 254892,95 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 186725,68 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grupa Uchacz S.A. Sp. j.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7371862099
7.3.3) Ulica: Podłopień 303
7.3.4) Miejscowość: Tymbark
7.3.5) Kod pocztowy: 34-650
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 186725,68 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do terminu składania ofert do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta na część 2.
| 2021-11-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |