Dostawa sprzętu komputerowego dla jednostek Politechniki Rzeszowskiej XII
POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00309902
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-10 13:15
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8130266999
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różny sprzęt komputerowySerweryDyskiAkcesoria komputeroweMonitory ekranoweMonitoryKomputery wysokowydajneArtykuły elektrotechniczneTablety graficzneDrukarki i ploteryKomputer biurkowyUrządzenia komputerowe
Wykonawcy
19 przyznanych
MACIEJ ZACHARARzeszów, PL
1586,7 PLNFORMAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
41 114,77 PLNMACIEJ ZACHARARzeszów, PL
4095,9 PLNMACIEJ ZACHARARzeszów, PL
2373,9 PLNINFAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL
1650 PLNINFAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL
650 PLNINFAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL
1365,3 PLNMACIEJ ZACHARARzeszów, PL
2652,1 PLNMACIEJ ZACHARARzeszów, PL
19 800 PLNINFAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL
3321 PLNMACIEJ ZACHARARzeszów, PL
37 987,5 PLNINFAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL
3616,2 PLNX3D SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBytów, PL
29 792,54 PLNINFAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL
42 500 PLNINFAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL
750 PLNMACIEJ ZACHARARzeszów, PL
1110 PLNINFAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL
4200 PLNINFAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL
42 500 PLNMACIEJ ZACHARARzeszów, PL
84 982 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.