Wykonanie dokumentacji projektowych dotyczących rozbudowy i przebudowy dróg.
Gmina Zambrów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00282758
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-24 15:01
- Lokalizacja
- Zambrów, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7231547297
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
5 przyznanych
ADAM KŁOSKOWSKIBiałystok, PL
121 524 PLNADAM KŁOSKOWSKIBiałystok, PL
144 402 PLNADAM KŁOSKOWSKIBiałystok, PL
99 999 PLNDARIUSZ KIRPSZALipina 5, PL
73 554 PLNADAM KŁOSKOWSKIBiałystok, PL
121 524 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.