Kompleksowa termomodernizacja budynku Urzędu Gminy Giżycko - Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach użyteczności publicznej
GMINA GIŻYCKO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00280719
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00280719/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-23 14:35
- Lokalizacja
- Giżycko, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cbe9cd37-3198-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 8451981949
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00280719 z dnia 2021-11-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowa termomodernizacja budynku Urzędu Gminy Giżycko - Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach użyteczności publicznej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GIŻYCKO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671225
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mickiewicza 33
1.5.2.) Miejscowość: Giżycko
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-500
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.7.) Numer telefonu: 874299960
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugg@ugg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ugg1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa termomodernizacja budynku Urzędu Gminy Giżycko - Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach użyteczności publicznej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cbe9cd37-3198-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00280719
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002432/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Kompleksowa termomodernizacja budynku urzędu gminy Giżycko
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00241049/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.16.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1414179,87 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót prowadzących do poprawy ciepłochłonności i obniżenia zużycia energii oraz kosztów ogrzewania budynku Urzędu Gminy Giżycko.
2. Zakres zadania obejmuje:
1. Izolacja przeciwwilgociowej ścian i posadzek piwnicy.
2. Posadzki w piwnicy.
3. Zamurowanie otworów okiennych w piwnicy.
4. Docieplenie ścian przyziemia.
5. Docieplenie stropu poddasza.
6. Wymiana okien.
7. Wymiana drzwi zewnętrznych na nowe.
8. Wymiana części drzwi wewnętrznych.
9. Wymiana parapetów zewnętrznych i wewnętrznych.
10. Docieplenie ościeży okien i drzwi zewnętrznych.
11. Obudowa przejścia z budynku na dach.
12. Uzupełnienie tynków ścian zewnętrznych i wewnętrznych.
13. Oczyszczenie i impregnacja cokołu kamiennego.
14. Oczyszczenie i malowanie ścian zewnętrznych i wewnętrznych.
15. Montaż sufitów podwieszanych i obudów kanałów wentylacyjnych.
16. Montaż paneli fotowoltaicznych.
17. Montaż instalacji klimatyzacji.
18. Montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.
19. Montaż wentylacji grawitacyjnej wspomaganej mechanicznie w piwnicy.
20. Kompleksowa wymiana instalacji centralnego ogrzewania.
21. Impregnacja więźby drewnianej.
22. Wykonanie konstrukcji wsporczych pod jednostki centralne wentylacji i klimatyzacji.
23. Wymiana instalacji elektrycznej i teleinformatycznej.
24. Wymiana podłóg w części pomieszczeń na panele drewnopodobne oraz korytarzach I i II piętra na wykładzinę nierozprzestrzeniającą ognia.
Zamawiający wymaga aby roboty budowlane na jednej kondygnacji począwszy od: piwnicy, drugiego piętra, pierwszego piętra, parteru, sali konferencyjnej realizowane były (rozpoczęte i zakończone) w ciągu 30 dni kalendarzowych. Etapy prac szczegółowo ujęte są we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261920-9 - Konserwacja dachów
45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45262522-6 - Roboty murarskie
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający bezpośrednio przed otwarciem ofert podał kwotę jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 1 739 441,23 zł brutto. Cena w ofercie przedstawiającej najkorzystniejszy bilans ceny i pozostałych kryteriów oceny ofert, tj. cena wskazana w ofercie Wykonawcy GRUNDUNG Sp. z o.o., ul. Zwycięstwa 8/210, 15-703 Białystok, w wysokości 2 675 000,00 zł brutto przekracza kwotę przeznaczoną przez Zamawiającego na sfinansowanie zamówienia o 935 558,77 zł. Po dokonaniu analizy finansowej, Zamawiający ustalił, że nie może zwiększyć środków na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia do wysokości oferty z najniższą ceną. Wobec powyższego Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2675000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2851850,18 PLN
| 2021-11-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |