Renowacja ogrodzenia wokół Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Cegłowskiej 39
Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Bielany
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00280556
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00280556/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-23 13:57
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6880420c-280b-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 01525964000041
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00280556 z dnia 2021-11-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Renowacja ogrodzenia wokół Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Cegłowskiej 39
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Bielany
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000041
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: S. Żeromskiego 29
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-882
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: +48224434822
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bielany.zamowienia@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bielany.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Renowacja ogrodzenia wokół Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Cegłowskiej 392.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6880420c-280b-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00280556
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000113/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.36 Renowacja ogrodzenia wokół Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Cegłowskiej 39
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00226224/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-III-WZP.271.40.2021.EPI
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 967065,04 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 406504,06 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Renowacja ogrodzenia wokół Młodzieżowego Domu Kultury przy ul.Cegłowskiej 39.
2. Zakres zamówienia obejmuje
Zakres zamówienia Wykonawca powinien zrealizować z zachowaniem wymagań określonych w Programie Funkcjonalno-Użytkowym opracowanym 16 sierpnia 2021r. przez mgr inż. Annę Piasecką-Bulwan, który obejmuje:
a) wykonanie projektu architektoniczno-budowlanego wraz z zagospodarowaniem terenu wraz z detalami wykonawczymi w 4 egz., w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy, na podstawie przekazanego przez Zamawiającego Programu Funkcjonalno-Użytkowego z 18 sierpnia 2021 r., opracowanego przez mgr inż. Annę Piasecką-Bulwan oraz przedłożenie go do akceptacji osobie do nadzoru wymienionej w § 8 ust.1 pkt 1) umowy, z uwzględnieniem poniższego zastrzeżenia. Wykonanie projektu architektoniczno-budowlanego należy podzielić na dwa etapy. Pierwszy etap obejmuje wykonanie projektu architektoniczno-budowlanego ogrodzenia w okresie nie dłuższym niż 1 tydzień od daty podpisania umowy, drugi etap obejmuje wykonanie projektu architektoniczno-budowlanego zagospodarowania terenu wraz z detalami wykonawczymi w okresie nie dłuższym niż 5 tygodni od daty podpisania umowy, lecz nie dłużej niż do 14 grudnia 2021 r.
b) wykonanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych - dla etapu pierwszego i drugiego projektu architektoniczno-budowlanego – po 2 egz. oraz kosztorysów inwestorskich i przedmiarów – po 2 egz. dla etapu pierwszego i drugiego projektu architektoniczno-budowlanego, oraz przedłożenie ich do akceptacji osobie do nadzoru wymienionej w § 8 ust. 1 pkt 1) umowy w okresach nie dłuższych niż wskazanych w pkt 6.2. lit. a) SWZ.
c) wykonanie dokumentacji powykonawczej, po zakończeniu realizacji przedmiotu umowy – 1 egz. oraz przedłożenie go do akceptacji osobie do nadzoru wymienionej w § 8 ust. 1 pkt 1 w okresie minimum 3 dni przed datą odbioru końcowego prac.
d) pełnienie nadzoru autorskiego;
e) wykonanie kompletnych robót budowlano – montażowych dotyczących prac demontażowych starego ogrodzenia oraz montażu nowego na podstawie opracowanego projektu wykonawczego oraz specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót.
3. Dostępność dla osób niepełnosprawnych
Przedmiot zamówienia ma być dostosowany do potrzeb wszystkich użytkowników obiektu w tym przystosowany do poruszania się osób niepełnosprawnych. Musi spełniać wymagania odnośnie obowiązujących przepisów, w tym standardów wynikających z Zarządzenia nr 1682/2017 Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 23 października 2017 r.
4. Wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia (klauzule społeczne):
Stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający wymaga zatrudnienia (pod pojęciem „zatrudnionych” należy rozumieć nowo zatrudnionych jak również już zatrudnionych pracowników) przez WYKONAWCĘ lub PODWYKONAWCĘ do realizacji niniejszego zamówienia osób na podstawie stosunku pracy, w sposób określony w art. 22 par. 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeksu Pracy (Dz. U. 2019 poz. 1040 z późn. zm.) do wykonywania n/w czynności:
1) roboty rozbiórkowe;
2) roboty montażowe;
3) roboty z zakresu zagospodarowania terenu.
Sposób weryfikacji zatrudnienia osób do ww. czynności oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań zawarte zostały w projektowanych postanowieniach umowy – stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
5. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA określa:
a) Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU) - stanowiący załącznik nr 4 do SWZ;
oraz
b) Projektowane postanowienia umowy – stanowiące załącznik nr 2 do SWZ.
W przypadku ewentualnych niezgodności pomiędzy dokumentami, wiodącym jest Program Funkcjonalno-Użytkowy (zał. nr 4 do SWZ).
UWAGA: Powyższa dokumentacja może być wykorzystana tylko do celów udzielenia zamówienia publicznego.
Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia (dot. Programu Funkcjonalno-Użytkowego) odniósł się do norm. W przypadku gdy Wykonawca zaoferuje wykonanie roboty budowlanej nie zgodnej ze wskazanymi normami wówczas na Wykonawcy spoczywa obowiązek udowodnienia, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45421148-3 - Instalowanie bram
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 596550,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1801121,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-11-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |