Przebudowa drogi gminnej nr 293032K w km od 0+609,10 do 0+701,10 w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania skrzyżowania ulic Bat. Chłop.-Sucharskiego w Nowym Sączu-jezdnia

Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00281231
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00281231/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-24 08:49
Lokalizacja
Nowy Sącz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fef15e6c-3192-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
Identyfikator
7341024330
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00281231 z dnia 2021-11-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 293032K w km od 0+609,10 do 0+701,10 w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania skrzyżowania ulic Bat. Chłop.-Sucharskiego w Nowym Sączu-jezdnia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 490580733

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wyspiańskiego 22

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mzd.nowysacz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzd.nowysacz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.mzd.nowysacz.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej nr 293032K w km od 0+609,10 do 0+701,10 w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania skrzyżowania ulic Bat. Chłop.-Sucharskiego w Nowym Sączu-jezdnia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fef15e6c-3192-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00281231

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00201068/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.32 Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych w mieście Nowy Sącz w 2021r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00239039/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 271.2.49.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych w zakresie programu „Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych” dot. „Przebudowa drogi gminnej nr 293032K w km od 0+609,10 do 0+701,10 w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania skrzyżowania ulic Batalionów Chłopskich i Sucharskiego w miejscowości Nowy Sącz, Miasto Nowy Sącz - jezdnia”

W zakresie wykonania nawierzchni jezdni:
 4 cm w-wa ścieralna z betonu asfaltowego,
 5 cm w-wa wiążąca z betonu asfaltowego,
 7cm w-wa podbudowy zasadniczej z betonu asfaltowego,
 20 cm podbudowa pomocnicza z kruszywa łamanego,
 36 cm w-wa gruntu stabilizowanego cementem,

Przebudowa będzie polegała na rozebraniu istniejącej bitumicznej nawierzchni jezdni, wymianie krawężników, mechanicznym wykonaniu koryta pod warstwy konstrukcyjne a następnie wykonaniu przebudowy: jezdni i podbudowy zasadniczej bitumicznej, podbudowy pomocniczej z kruszywa łamanego oraz stabilizacji gruntu cementem, ścieku przykrawężnikowego z kostki granitowej 8/11 na ławie bet.

Dokumentacja techniczna zawiera także opis prac dot. doświetleń przejść dla pieszych, sygnalizacji świetlnej oraz chodnika, które nie są przedmiotem ww. zadania.

Przedmiot zamówienia, został szczegółowo opisany w dokumentacji technicznej, tj.:
 przedmiar robót, jako element pomocniczy dla wyceny zamówienia;
 STWiORB,
 Dokumentacja projektowa (rysunki, przekroje)
stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta zawierająca najniższą cenę, przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie zwiększa tej kwoty.
2021-11-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane