Dostawa energii cieplnej do węzła cieplnego w budynku przy ul. Słonecznej 5 w Pruszczu Gdańskim, będącego własnością TBS – ABK Sp. z.o.o. na potrzeby C.O. i przygotowania ciepłej wody użytkowej

TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO-ABK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00157972
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00157972/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-03-21 14:20
Lokalizacja
Pruszcz Gdański, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e285e668-f39d-47ff-b7c9-b5b32d1e0af4
Identyfikator
5932188157
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Para, gorąca woda i podobne produkty

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00157972 z dnia 2025-03-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa energii cieplnej do węzła cieplnego w budynku przy ul. Słonecznej 5 w Pruszczu Gdańskim, będącego własnością TBS – ABK Sp. z.o.o. na potrzeby C.O. i przygotowania ciepłej wody użytkowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO-ABK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191918178

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Cyprysowa 12

1.5.2.) Miejscowość: Pruszcz Gdański

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-000

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: tel. (+48) 58 775 99 69 do kontaktu w sprawie zamówienia

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pruszcz-gdanski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tbs-abk.home.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/um_pruszczgdanski/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Towarzystwo Budownictwa Społecznego ABK Sp. z o.o.

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Towarzystwo Budownictwa Społecznego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa energii cieplnej do węzła cieplnego w budynku przy ul. Słonecznej 5 w Pruszczu Gdańskim, będącego własnością TBS – ABK Sp. z.o.o. na potrzeby C.O. i przygotowania ciepłej wody użytkowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e285e668-f39d-47ff-b7c9-b5b32d1e0af4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00157972

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 164728,13 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

przedmiotem zamówienia jest dostawa energii cieplnej do węzła cieplnego w budynku przy ul. Słonecznej 5 w Pruszczu Gdańskim, będącego własnością Towarzystwa Budownictwa Społecznego – ABK Sp. z.o.o. na potrzeby centralnego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej.
Wykonawca realizujący dostawy energii cieplnej zobowiązany jest do dostarczania ciepła na warunkach określonych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 r. – Prawo energetyczne (Dz.U. z 2024, poz. 266 z późn. zm.) oraz przepisach wykonawczych do ustawy.
Szacunkowe zużycie energii cieplnej w okresie 12 miesięcy w ramach zamówienia podstawowego zostało określone w OPZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi SWZ Tom II OPZ.
Minimalny gwarantowany zakres zamówienia Zamawiający określa na poziomie 50% wielkości dostaw, określony w opisie przedmiotu zamówienia. Zamawiający nie gwarantuje wykonania ww. poziomu zamówienia w przypadku zaistnienia siły wyższej rozumianej na gruncie prawa cywilnego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09320000-8 - Para, gorąca woda i podobne produkty

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2025-03-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy