Wykonanie wymiany instalacji elektrycznych w trzech lokalach mieszkalnych administrowanych przez MZBM w Kaliszu
Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Kaliszu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00281869
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00281869/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-24 12:05
- Lokalizacja
- Kalisz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a4a2f35e-37ba-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 6180042976
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00281869 z dnia 2021-11-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie wymiany instalacji elektrycznych w trzech lokalach mieszkalnych administrowanych przez MZBM w Kaliszu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Kaliszu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250523916
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dobrzecka 18
1.5.2.) Miejscowość: Kalisz
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 62 5985500
1.5.8.) Numer faksu: +48 62 5985501
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mzbm.kalisz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzbm.kalisz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mzbm-kalisz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie wymiany instalacji elektrycznych w trzech lokalach mieszkalnych administrowanych przez MZBM w Kaliszu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a4a2f35e-37ba-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00281869
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003540/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Wymiana instalacji elektrycznych w lokalach mieszkalnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00249684/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.02.12.2021.PST
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 8709,34 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wymiany instalacji elektrycznych w trzech lokalach mieszkalnych administrowanych przez MZBM w Kaliszu tj.:
- w lokalu nr 7 w budynku przy ul. Granicznej 45,
- w lokalu nr 2 w budynku przy ul. Granicznej 45,
- w lokalu nr 15 w budynku przy ul. 3-go Maja 27.
2. Zakres prac obejmuje między innymi:
1) wymianę linii zasilających prowadzonych w rurach – wszystkie lokale objęte zamówieniem;
2) wymianę gniazd bezpieczników – wszystkie lokale objęte zamówieniem;
3) wymianę połączeń przewodów pojedynczych – wszystkie lokale objęte zamówieniem;
3) wymianę puszek podtynkowych – wszystkie lokale objęte zamówieniem;
4) wymianę przewodów pod tynkiem - wszystkie lokale objęte zamówieniem;
5) wymianę gniazd instalacyjnych wtykowych - wszystkie lokale objęte zamówieniem;
6) sprawdzenie samoczynnych wyłączeń zasilania pomiary impedancji pętli - wszystkie lokale objęte zamówieniem;
7) pomiary rezystancji izolacji elektrycznych - wszystkie lokale objęte zamówieniem;
8) wywóz i utylizację zdemontowanych materiałów, uprzątnięcie terenu prac - wszystkie lokale objęte zamówieniem.
3. Szczegółowy opis zamówienia został zawarty w SWZ i załącznikach do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Jedyna złożona w niniejszym postępowaniu została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3) oraz pkt 5) PZP, ponieważ jej treść jest niezgodna z przepisami ustawy (tj. art. 63 ust. 2 ustawy Pzp) i niezgodna z warunkami zamówienia określonymi w pkt. 18.3. SWZ oraz oferta nie została sporządzona w sposób zgodny z wymaganiami technicznymi oraz organizacyjnymi sporządzania ofert określonymi przez Zamawiającego w pkt. 18.5-7. SWZ.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14362,28 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 14362,28 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-11-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |