Zakup i sukcesywna dostawa żywności – owoce i warzywa, na potrzeby Zespołu Szkół w Kostomłotach Drugich w 2025 r.

Zespół Szkół w Kostomłotach Drugich

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00158066
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00158066/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-03-21 14:42
Lokalizacja
Kostomłoty Drugie, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b9b0b90a-fdfa-4002-8fac-065decb848c4
Identyfikator
9591792522
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewneProdukty rolnictwa i ogrodnictwaZiemniakiWarzywaOwoce i orzechy

Wykonawcy

1 przyznane

SYLWIA MAZURCZAKKIELCE, PL · lot 0
135 993,72 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00158066 z dnia 2025-03-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i sukcesywna dostawa żywności – owoce i warzywa, na potrzeby Zespołu Szkół w Kostomłotach Drugich w 2025 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół w Kostomłotach Drugich

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 260170723

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kielecka 9

1.5.2.) Miejscowość: Kostomłoty Drugie

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-085

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szkoly.kostomloty@interia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/zs-kostomloty-drugie

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miedziana-gora.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i sukcesywna dostawa żywności – owoce i warzywa, na potrzeby Zespołu Szkół w Kostomłotach Drugich w 2025 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b9b0b90a-fdfa-4002-8fac-065decb848c4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00158066

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00228457/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Zakup i sukcesywna dostawa żywności – owoce i warzywa, na potrzeby Zespołu Szkół w Kostomłotach Drugich w 2025 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00679035

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 8/ZSK/PZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 169327,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Zakup i sukcesywna dostawa żywności – owoce i warzywa, na potrzeby Zespołu Szkół w Kostomłotach Drugich w 2025 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

03100000-2 - Produkty rolnictwa i ogrodnictwa

03212100-1 - Ziemniaki

03221000-6 - Warzywa

03222000-3 - Owoce i orzechy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 135993,72 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 165651,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 135993,72 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA WARZYW I OWCÓW SYLWIA MAZURCZAK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6621715827

7.3.3) Ulica: ZBOŻOWA 21

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-416

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 135993,72 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-02-01 do 2026-01-31
2025-03-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy