Dostawa urządzeń i narzędzi warsztatowych w ramach projektu „Dostosowanie sposobu kształcenia do potrzeb rynku pracy – wyposażenie szkół zawodowych i ustawicznych Miasta Chełm”

Miasto Chełm

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00283442
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-11-25 09:54
Lokalizacja
Chełm, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5632167582
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia warsztatowePrzyrządy pomiaroweObrabiarki do obróbki metaliGiętarki, składarki, prostownice lub płaskownicePrasy hydrauliczneObrabiarki do obróbki drewnaRęczne narzędzia elektromechaniczneUrządzenia do lutowania na miękko i na twardoSprzęt spawalniczyOdkurzacze inne niż używane w gospodarstwie domowymNarzędzia ręczne z napędem mechanicznymNarzędzia ręczneTransformatorySilniki do pojazdów i części silnikówMaszyny i aparatura badawcza i pomiarowaMierniki elektronicznePneumatyczne siłowniki zaworowePneumatyczne lub silnikowe narzędzia ręczneCzęści i akcesoria do obrabiarekMikroskopyTeodolityOscyloskopyPrzyrządy do pomiaruSkaneryMaszyny do obróbki cieplnej tworzyw

Wykonawcy

4 przyznane

ANNA WARYŚCzęstochowa, PL
348 963,3 PLN
SUPPLY24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
214 881 PLN
MECHATRONIKA WYPOSAŻENIE DYDAKTYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
120 270,88 PLN
SUPPLY24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
46 498,92 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.