Wykonanie usług związanych z odśnieżaniem i usuwaniem oblodzeń w sezonie zimowym 2021/2022 na drogach powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Janowie Lubelskim
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W JANOWIE LUBELSKIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00282612
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-24 14:32
- Lokalizacja
- Janów Lubelski, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8621525217
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
4 przyznane
GRZEGORZ GILASKocudza Druga 136, PL
100 980 PLNGRZEGORZ GILASKocudza Druga 136, PL
91 800 PLNGRZEGORZ GILASKocudza Druga 136, PL
91 800 PLNGRZEGORZ GILASKocudza Druga 136, PL
67 500 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.