(2).Usunięcie uszkodzeń powstałych na drodze leśnej przy ul. Rydzowej zgodnie z dokumentacją pn:Remont utrzymaniowy odcinka drogi leśnej pożarowej (ul. Rydzowej)od ul. Opieńki do ul. Nowoursynowskiej
Lasy Miejskie Warszawa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00282818
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00282818/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-24 15:18
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8eb9d909-38ab-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00282818 z dnia 2021-11-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
(2).Usunięcie uszkodzeń powstałych na drodze leśnej przy ul. Rydzowej zgodnie z dokumentacją pn:Remont utrzymaniowy odcinka drogi leśnej pożarowej (ul. Rydzowej)od ul. Opieńki do ul. Nowoursynowskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Lasy Miejskie Warszawa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140910251
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Korkowa 170A
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-549
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 22 612 25 60
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lasymiejskie.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.lasymiejskie.waw.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.lasymiejskie.waw.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka podległa M. St. Warszawa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
(2).Usunięcie uszkodzeń powstałych na drodze leśnej przy ul. Rydzowej zgodnie z dokumentacją pn:Remont utrzymaniowy odcinka drogi leśnej pożarowej (ul. Rydzowej)od ul. Opieńki do ul. Nowoursynowskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8eb9d909-38ab-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00282818
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002162/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Usunięcie uszkodzeń powstałych na drodze leśnej przy ul. Rydzowej zgodnie z dokumentacją pn: Remont utrzymaniowy odcinka drogi leśnej pożarowej (ul. Rydzowej) od ul. Opieńki do ul. Nowoursynowskiej.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00253705/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: LM-W.ZP.260.22.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 535359,94 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Usunięcie uszkodzeń powstałych na drodze leśnej przy ul. Rydzowej zgodnie z dokumentacją pn: „ Remont utrzymaniowy odcinka drogi leśnej pożarowej (ul. Rydzowej) od ul. Opieńki do ul. Nowoursynowskiej”. Przedmiot zamówienia zlokalizowany jest na terenie dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy na działkach 1/1, 2/5 z obrębu 1-12-10, na działce 10 z obrębu 1-12-05 oraz na terenie dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy na działkach nr 105 i 106 z obrębu
1-12-11
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 104481,64 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 104481,64 PLN
| 2021-11-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |