„Budowa nawierzchni bezpiecznych na placach zabaw w Czechowicach-Dziedzicach – z podziałem na zadania"
GMINA CZECHOWICE-DZIEDZICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00282695
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00282695/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-24 14:46
- Lokalizacja
- Czechowice-Dziedzice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a22cfd26-414c-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 6521713295
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00282695 z dnia 2021-11-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa nawierzchni bezpiecznych na placach zabaw w Czechowicach-Dziedzicach – z podziałem na zadania"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZECHOWICE-DZIEDZICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258121
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Jana Pawła II 1
1.5.2.) Miejscowość: Czechowice-Dziedzice
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-502
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.czechowice-dziedzice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czechowice-dziedzice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://czechowice-dziedzice.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa nawierzchni bezpiecznych na placach zabaw w Czechowicach-Dziedzicach – z podziałem na zadania"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a22cfd26-414c-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00282695
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000701/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Budowa nawierzchni bezpiecznych na placach zabaw
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00263254/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.37.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 134105,93 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr IPrzebudowa placu zabaw na skwerze pomiędzy ul. Stefana Żeromskiego i ul. Hugona Kołłątaja
oraz ul. Hutniczej w Czechowicach-Dziedzicach.
Zakres prac obejmuje m.in.:
a) Plac zabaw na skwerze pomiędzy ul. Stefana Żeromskiego i ul. Hugona Kołłątaja
- demontaż zniszczonego ogrodzenia;
- budowa nowego ogrodzenia z paneli 3D;
- renowacja istniejących urządzeń zabawowych;
- dostarczenie i montaż zestawu zabawowego złożonego ze zjeżdżalni, ścianki wspinaczkowej i
grą integracyjną „kółko i krzyżyk”. Wysokość swobodnego upadku z podestu wieży: 1,36 m.;
- wykonanie nawierzchni bezpiecznej z ażurowych płyt gumowych (płyta przerostowa)o grubości 23 mm pod urządzeniami zabawowymi. Marty przerostowe muszą posiadać niezbędny atest
PZH, Certyfikat HIC 3,4 m oraz spełniać normy unijne PN-EN 1177:2009.
b) Plac zabaw ul. Hutnicza
- dostarczenie i montaż zestawu zabawowego złożonego ze zjeżdżalni, ścianki wspinaczkowej i
grą integracyjną „kółko i krzyżyk”. Wysokość swobodnego upadku z podestu wieży: 1,36 m.;
- wykonanie nawierzchni bezpiecznej z ażurowych płyt gumowych (płyta przerostowa)o grubości
23 mm pod urządzeniami zabawowymi. Marty przerostowe muszą posiadać niezbędny atest
PZH, Certyfikat HIC 3,4 m oraz spełniać normy unijne PN-EN 1177:2009.
- przeniesienie w okolice wejścia na plac zabaw tablicy „Regulamin placu zabaw”
Szczegółowy zakres prac określa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót
budowlanych, projekt wykonawczy oraz przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
4.5.5.) Wartość części: 74952,78 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr IIPrzebudowa placu zabaw przy ul. Bestwińskiej w Czechowicach-Dziedzicach.
Zakres prac obejmuje m.in.:
- demontaż ogrodzenia;
- wykonanie nawierzchni bezpiecznej z zaokrąglonego płukanego żwiru o frakcji od 4 do 8 mm;
- doposażenie placu zabaw w huśtawkę wagową typu ważka, po uprzednim wykonaniu
renowacji (urządzenie znajduje się w magazynie Urzędu Miejskiego, które pochodzi z
demontażu z innego placu zabaw)
Szczegółowy zakres prac określa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót
budowlanych, projekt wykonawczy oraz przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.5.) Wartość części: 59153,15 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie składania ofert tj. do dnia 24.11.2021 r. do godz. 10:00 w postępowaniu na zadanie pod nazwą: „Budowa nawierzchni bezpiecznych na placach zabaw w Czechowicach-Dziedzicach – z podziałem na zadania” nie wpłynęła żadna oferta.
W związku z powyższym zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie ponieważ nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie składania ofert tj. do dnia 24.11.2021 r. do godz. 10:00 w postępowaniu na zadanie pod nazwą: „Budowa nawierzchni bezpiecznych na placach zabaw w Czechowicach-Dziedzicach – z podziałem na zadania” nie wpłynęła żadna oferta.
W związku z powyższym zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie ponieważ nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
| 2021-11-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |