Odtworzenie infrastruktury sanitarnej - montaż automatycznego sanitariatu kontenerowego w węźle ścieżek poznawczych i trasy rowerowej przy parkingu przy Stawach Echo

Roztoczański Park Narodowy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00282649
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00282649/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2021-11-24 14:38
Lokalizacja
Zwierzyniec, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-62f01c67-2c0e-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
9223045949
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Budynki modułowe i przenośneToalety publiczne

Wykonawcy

1 przyznane

BUDOTECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPilchowice, PL · lot 0
200 982 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00282649 z dnia 2021-11-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Odtworzenie infrastruktury sanitarnej - montaż automatycznego sanitariatu kontenerowego w węźle ścieżek poznawczych i trasy rowerowej przy parkingu przy Stawach Echo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Roztoczański Park Narodowy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 061362589

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plażowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Zwierzyniec

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-470

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@roztoczanskipn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.roztoczanskipn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.bip.roztoczanskipn.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


ochrona przyrody

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odtworzenie infrastruktury sanitarnej - montaż automatycznego sanitariatu kontenerowego w węźle ścieżek poznawczych i trasy rowerowej przy parkingu przy Stawach Echo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62f01c67-2c0e-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00282649

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011658/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Odtworzenie infrastruktury sanitarnej - montaż automatycznego sanitariatu kontenerowego w węźle ścieżek poznawczych i trasy rowerowej przy parkingu przy Stawach Echo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00231425/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OEM.271.22.2021.mk

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 163400,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi dostawy i uruchomienia nowej toalety publicznej dwustanowiskowej, całorocznej zlokalizowanej na części działki nr. 22 obręb RPN Zwierzyniec, Gmina Zwierzyniec, KW ZA1Z/00104902/8, o pow. ok 8 m2, przy stawach Echo na parkingu o utwardzonej nawierzchni wraz z podłączeniem do infrastruktury technicznej (kanalizacja, wodociąg, zasilanie). Toaleta publiczna wolnostojąca dwustanowiskowa (dla mężczyzn, kobiet i osób niepełnosprawnych) przystosowana do korzystania przez osoby niepełnosprawne, w tym poruszające się na wózku inwalidzkim. Przeznaczona do montażu w miejscu posadowienia do przyłączy wody, kanalizacji sanitarnej i energii elektrycznej. Toaleta publiczna musi być wykonana w całości z jednolitego odlewu betonowo - kompozytowego monolityczna (niełączona) samonośna lub wykonana w równoważnej technologii zapewniającej samonośność, spełniająca warunki przenikalności cieplnej zgodnie z obowiązującymi przepisami Prawa Budowlanego. Ustawiona na utwardzonym podłożu bez wylewania fundamentów z dachem płaskim. Odprowadzenie wody z dachu ze spadkiem kopertowym do wewnętrznej rury spustowej zamontowanej w pomieszczeniu technicznym (nie dopuszcza się stosowania zewnętrznych rynien i rur spustowych w obiekcie).

4.5.3.) Główny kod CPV: 44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45215500-2 - Toalety publiczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 200982,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 255840,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 200982,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Budotechnika Sp z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 003466845

7.3.3) Ulica: ul. Bierawka 2a

7.3.4) Miejscowość: Pilchowice

7.3.5) Kod pocztowy: 44-145

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 200982,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

2021-11-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy