Wykonanie jednorocznej okresowej kontroli stanu technicznego i przydatności do użytkowania obiektów infrastruktury lotniskowej

31 Wojskowy Oddział Gospodarczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00283182
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-11-25 08:48
Lokalizacja
Zgierz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7322159359
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi kontroli pasów startowych

Wykonawcy

2 przyznane

SCANLASER-PRACOWNIA BADAŃ I TECHNIK POMIAROWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnów, PL
34 440 PLN
SCANLASER-PRACOWNIA BADAŃ I TECHNIK POMIAROWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnów, PL
34 440 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.