Usługi organizacji wycieczek dla uczniów szkół branżowych i techników
Powiat Wałecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00284279
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-25 13:33
- Lokalizacja
- Wałcz, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7651676498
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Organizacja wycieczek
Wykonawcy
7 przyznanych
INVENTUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Sącz, PL
12 877 PLNINVENTUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Sącz, PL
12 877 PLNBIURO TURYSTYCZNE TRIPILO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJIPoznań, PL
14 806 PLNBIURO TURYSTYCZNE TRIPILO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJIPoznań, PL
14 806 PLNINVENTUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Sącz, PL
12 877 PLNBIURO TURYSTYCZNE TRIPILO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJIPoznań, PL
14 806 PLNSUN&MORE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
12 243 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.