Przebudowa drogi gminnej ul. Kołobrzeska w m. Trzebiatów. ETAP I

Gmina Trzebiatów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00283047
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00283047/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-25 07:57
Lokalizacja
Trzebiatów, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-631e92bb-3880-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
Identyfikator
8571802317
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie różnych nawierzchni

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00283047 z dnia 2021-11-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej ul. Kołobrzeska w m. Trzebiatów. ETAP I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzebiatów

1.3.) Oddział zamawiającego: Zarząd Dróg Gminnych i Gospodarki Komunalnej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 812564429

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sportowa 19

1.5.2.) Miejscowość: Trzebiatów

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-320

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekratariat@zdgigk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zdgigktrzebiatow.naszbip.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/11b93578-825c-42a8-9798-8024fe85eec4

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej ul. Kołobrzeska w m. Trzebiatów. ETAP I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-631e92bb-3880-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00283047

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005295/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa drogi gminnej ul. Kołobrzeska w m. Trzebiatów - Etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00250691/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDGiGK 261/6/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa drogi gminnej ul. Kołobrzeska w m. Trzebiatów. Etap I”
2. Zakres przebudowy obejmuje:
a) roboty pomiarowe przy robotach ziemnych dla dróg w terenie równinnym wraz z obsługą
geodezyjną,
b) roboty przygotowawcze w tym: rozebranie chodników z płyt betonowych, oporników i krawężników betonowych, nawierzchni z kostki brukowej betonowej oraz wywiezienie gruzu;
c) wykonanie podbudowy z gruntocementu gr. 12cm po zagęszczeniu oraz z kruszywa łamanego gr. 20cm po zagęszczeniu wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża;
d) ustawienie krawężników betonowych i oporników betonowych na ławie betonowej z oporem
oraz obrzeży betonowych na podsypce pisakowej;
e) ułożenie nawierzchni z kostki brukowej betonowej na podsypce cementowo –piaskowej;
f) wykonanie oznakowania pionowego w tym ustawienie znaków drogowych zakazu, nakazu,
ostrzegawczych i informacyjnych;
g) regulacja pionowa studzienek; włazy kanałowe i studzienki telefoniczne;
h) roboty wykończeniowe w tym plantowanie powierzchni wraz z obsianiem poboczy w ziemi
urodzajnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z dyspozycją w/w przepisu postępowanie o udzielenie zamówienia unieważnia się, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty. W przedmiotowym postępowaniu cena najkorzystniejszej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego. Na sfinansowanie zamówienia Zamawiający zamierzał przeznaczyć kwotę
233 402,55 zł brutto, a cena najkorzystniejszej oferty wynosi 276 010,00 zł brutto. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty, zatem zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 195000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 276010,00 PLN

2021-11-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane