Świadczenie usług w zakresie przeglądu i napraw systemów zabezpieczających na rzecz Sądu Okręgowego w Lublinie oraz sądów funkcjonalnych

Sąd Okręgowy w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00283744
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-11-25 11:18
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7121934656
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie konserwacji systemu

Wykonawcy

6 przyznanych

ŁUKASZ OPAJDOWSKISobianowice, PL
126 690 PLN
ŁUKASZ OPAJDOWSKISobianowice, PL
10 824 PLN
ŁUKASZ OPAJDOWSKISobianowice, PL
15 129 PLN
ŁUKASZ OPAJDOWSKISobianowice, PL
12 669 PLN
ŁUKASZ OPAJDOWSKISobianowice, PL
12 669 PLN
ŁUKASZ OPAJDOWSKISobianowice, PL
9963 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.