„Przebudowa sali gimnastycznej w Dalkowie na centrum aktywności i integracji dla grup defaworyzowanych i mieszkańców wsi – etap II”
Gmina Gaworzyce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00283577
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00283577/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-25 10:29
- Lokalizacja
- Gaworzyce, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d0ad76b6-389e-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 6922255154
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00283577 z dnia 2021-11-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa sali gimnastycznej w Dalkowie na centrum aktywności i integracji dla grup defaworyzowanych i mieszkańców wsi – etap II”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gaworzyce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647587
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dworcowa 95
1.5.2.) Miejscowość: Gaworzyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-180
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 76/8316-285
1.5.8.) Numer faksu: 76/8316-286
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.kubas@gaworzyce.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gaworzyce.com.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/, https://bip.gaworzyce.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa sali gimnastycznej w Dalkowie na centrum aktywności i integracji dla grup defaworyzowanych i mieszkańców wsi – etap II”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0ad76b6-389e-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00283577
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003836/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa sali gimnastycznej w Dalkowie na Centrum Aktywności i Integracji dla grup defaworyzowanych i mieszkańców wsi
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 968898,14 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie zadania pn.: „Przebudowa sali gimnastycznej w Dalkowie na centrum aktywności i integracji dla grup defaworyzowanych i mieszkańców wsi – etap II „
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa sali gimnastycznej położonej na działkach nr 49/2, 50/2 i 51 w miejscowości Dalków gmina Gaworzyce powiat polkowicki na centrum aktywności i integracji dla grup defaworyzowanych i mieszkańców wsi – etap II.
W zakres robót wchodzi remont Sali spotkań w zakresie ocieplenia ścian, wykonania nowej posadzki wraz z okładziną posadzkową, malowania, wykonania instalacji centralnego ogrzewania oraz przebudowa budynku zaplecza w zakresie malowania elewacji, wykonania nowych okładzin posadzkowych, wydzielenia klatki schodowej drzwiami i ścianami ppoż., wykonania klapy dymowej, wymiany balustrad i pochwytów, wyrównania nierówności ścian, montażu okna w pomieszczeniu kotłowni, wydzielenia ściankami pomieszczenia pracowni kreatywnej, wykonania instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania wraz z przebudową kotłowni z instalacją elektryczną.
W ramach zadania należy również wykonać zagospodarowanie terenu poprzez wykonanie nawierzchni placu z kostki betonowej wraz z wydzieleniem czterech miejsc parkingowych, odwodnieniem i towarzyszącą zielenią, regulację istniejącego uzbrojenia terenu, przebudowę schodów zewnętrznych do pomieszczenia zaplecza oraz budowę pochylni dla osób niepełnosprawnych, wydzielenie miejsca składowania odpadów stałych, montaż tablicy do gry w koszykówkę, montaż ławek i kosza na odpadki.
W zakres zamówienia wchodzi także kompleksowa obsługa geodezyjna wykonanych obiektów oraz dokonanie skutecznego zawiadomienia o zakończeniu robót lub uzyskanie pozwolenia na użytkowanie od Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Polkowicach.
Przedmiot zamówienia szczegółowo określa dokumentacja projektowa, która stanowi integralną część SWZ.
Zamawiający informuje, że w I etapie został wykonany następujący zakres prac i czynności:
Wzmocnienie konstrukcji dachu,
Wzmocnienie słupów stalowych,
Oczyszczenie i malowanie konstrukcji stalowej,
Demontaż i montaż drzwi zewnętrznych od ściany szczytowej sali spotkań.
Demontaż stolarki okiennej i montaż okien aluminiowych (O1 i O2).
Demontaż zwodów poziomych i pionowych oraz montaż nowych,
Rozebranie rynien, rur spustowych oraz obróbek z blachy nienadającej się do użytku i montaż nowych z gotowych elementów z blachy,
Docieplenie sali spotkań – dach.
Dokumentacja projektowa uwzględnia wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262700-8 - Przebudowa budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.W przedmiotowym postępowaniu w wymaganym terminie wpłynęły 3 oferty.Oferta nr 3 z najniższą ceną wynosi 1 414 500,00 zł brutto. Cena tej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto – 500 000, 00 zł. Po dokonaniu analizy finansowej, Zamawiający ustalił, że nie możne zwiększyć środków na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.
W związku z powyższym, na mocy art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1414500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1900350,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-11-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |